Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Letudom adni karácsony után a...

Letudom adni karácsony után a felszedett plusz kilókat?

Figyelt kérdés
Az van, hogy nálunk már mikuláskor elkezdödött ez az édességroham.. És akkor mindennapra volt egy kicsi csoki vagy két csoki. Egyik héten eldöntöttem, hogy elkezdek egészségesen étkezni és csak zöldséget és gyümölcsöt ettem. Aztán annak is vége lett, mert gondoltam magamban, hogy uyis fogok hizni és majd leadom januárban. De nagyon féle, hogy a sok zabálástól majd nem tudom leadni a plusz kilókat. Májusra le szeretnék fogyni egy bizonyos nagyon fontos napra. És hát természetesen a bikiniszezon is izgat, de olyan kevés akaraterőm van. Nem tudom, de a tavaly mindennel telezabáltam magam és egy gramm sem jött fel. De félek, hogy idén másképp lesz. Mit csináljak? Ti ilyenkor mit csináltok karaácsonykor? Az milyen lenne, hogy regel ennék csoit emg ilyeneket és este mondjuk egészséges ételeket. Vasgiy ilyen cukros dolgokat ennék reggel.. nem sokat.. Tudom, hogy nagyon hjére sikeredett ez, de már előre félek.
2012. dec. 19. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:

"Májusra le szeretnék fogyni egy bizonyos nagyon fontos napra."


A munka ünnepére?

2012. dec. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne félj.

Én reggel eszem egy kis(!) édeset, meg ebéd után, a többit elfelejtem.

2012. dec. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!