Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy túlsúlyos ember esetén ez...

Egy túlsúlyos ember esetén ez látható változás, vagy csak én érzem úgy?

Figyelt kérdés

108 kilóról 97-re fogytam (eddig, mert továbbra is folytatom). A nadrágom 50-esről 44-esre csökkent, rengeteg eltűnt a pocakomból.


Ez látható változás nem?

A környezetemből senki sem dícsért meg, vagy jegyezte meg hogy jól nézek ki. Most úgy érzem, csak bemesélem magamnak hogy látszik....


2009. aug. 23. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne lepődj meg rajta, hiába a nadrágméret változás, ekkora súlynál 11 kiló még semmi! Én eléggé túlsúlyos vagyok és amikor leadtam 16 kilót a saját barátom nem vette észre rajtam, nem mondtam neki hogy fogyózok, mert kiváncsi voltam észreveszi e, de nem vette észre pedig vele ugye közelebbi kapcsolatom is van mint csak ruhában.... szóval ne keseredj el, te érzed magadon, látod a ruháidon, majd észreveszik mások is, hidd el ha 90 kiló leszel már megfogják jegyezni, de akkorsem úgy hogy "hűűűű de sokat fogytál" hanem úgy, hogy "mintha fogytál volna?!" hidd el tapasztalat :) ne keseredj el ez a lényeg.
2009. aug. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez el ne vegye a kedved!!! Rossz a szemmértéke a környezetedben lévőknek:)
2009. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

6 ruhaméret biztosan látszik már, persze nyilván nem olyan feltűnő, mintha 30 kilót fogytál volna. Nagyon szép eredményt értél el, gratulálok, és kitartást neked! Már így is nagyon ügyes vagy, de ne add fel, és hamarosan már mindenki észre fogja venni a változást.

2009. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem adom fel továbbra sem, mert várom, hogy valaki legalább egy picit észrevegyen...

Sajnálom és rossz érzés, hogy 'láthatatlan' a dolog, de előbb-utóbb csak változik. Jól esne az elismerés, de még várat magára :)

2009. aug. 23. 13:07
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

milyen fogyókúrát alkalmazol? én most akarom elkezdeni

az én párom a fordítottja, ő szinte hetente mondja, hogy már megint fogytál =)

már el kellett volna fogynom =)

ne vegye el a kedved, a lényeg, hogy érzed a változást.

2009. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kalória és szénhidrát számolással, valamint a délelőtt szénhidrát délután fehérje elvvel. Annyi mozgás, amennyit csak bírok. Furcsa módon, 108 kilósan is jó volt a kondim, lihegés nélkül másztam lépcsőt és 4-5 kilométert lefutottam nehézségek nélkül. Most már heti 3X 10 kilométert futok és még mindig norbi dvd-zek. Később, ha leolvadt a java háj, elkezdek majd izmosítani is :)


Sok sikert, kitartást és mínuszt kívánok neked a fogyáshoz!

2009. aug. 23. 13:13
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
aki mindennap lát, annak nem tűnik úgy fel, mint aki csak pl havonta 1-szer.
2009. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2 dolog:

amikor én 100kgról fogytam 90re, kb mindenki mondta, h mennyit fogytam.


most vagyok 78kg, és nekem 44-46-os a nadrágméretem. itt nekem valami nem stimmel. vagy csak qrva nagy a seggem :)

2009. aug. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Valószínűleg k.va nagy a segged, ahogy írtad. 182 centi, 97 kiló vagyok és éppen egy 44-es yessica nadrágban ülök itt.
2009. aug. 23. 19:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Őőő... én nem a kérdéshez írok teljes mértékben. Elég nehezen veszik észre az emberek ha lefogy valaki. Én leadtam 30 kg és volt olyan ember akivel minden nap találkozok és csak 1 év után vette észre :D. Pedig osztálytársam és egy öltözőbe vagyunk. De biztosan látszik főleg a nadrágodból de azt kell hogy mondjam, ha nincs egy jó szemű ismerősöd aki észreveszi és el nem híreszteli milyen ügyes voltál akkor ennél többet kell még fogynod :D. Mindent bele egy idő után mindenki észreveszi!
2009. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!