Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sovány vagy pont jó?

Sovány vagy pont jó?

Figyelt kérdés

sziasztok

153 cm vagyok és 42.5-43 kg.

most fogytam le 52 kg-ról.

szerintetek megfelelő a súlyom a magasságomhoz?


2012. dec. 19. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
épp ideális.
2012. dec. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Fogalmam sincs! Fogalmam sincs, hogy mennyi a testzsírszázalékod, és mennyi rajtad az izom(ami nehezebb mint a zsír). Tudom hogy nem vagy izmos, de van rajtad, mint mindenki máson is.


Képet küldj. Másképp lehetetlen válaszolni. Aki mégis megteszi, az egy többnyire a valóságot nem tükrőző képet alakít ki a fejében, mert tudatlan.

2012. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem ideális lehet

tovább már ne fogyj azért!

2012. dec. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2. komizó: eléggé izmos vagyok, ugyan is 8 éve versenysportoló vagyok
2012. dec. 19. 19:42
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok: akkor mellélőttem. Általában ha felhozom ezt a témát, azt a választ szoktam kapni hogy "dehát én nem vagyok izmos".


Egyébként a testzsírszázalékodat méresd meg, írd ide az eredményt. Ez az egyetlen módja, hogy következtetni tudjunk. Azzal sem vagyunk előrébb hogy leírtad hogy izmos vagy, mert nemtudom mennyire. Érted, nem? Gondolom lány vagy, ha 20 alatt van a % akkor még tök vékony lehetsz.

2012. dec. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!