Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy sok dietetiku...

Hogy lehet, hogy sok dietetikus kimondottam kövér, de legalábbis van rajtuk fölösleg? Rosszul tanulták meg a leckét? :O Nekik kimondottam csinosnak kellene lenniük, saját maguk cégérének.

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Egy informatikusnak sem szuperszámítógépe van otthon. Szerintem nincs összefüggés, Ők is lehetnek édesszájúak :D
2009. aug. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyanaz, minthogy az orvosok fele láncdohányos..
2009. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
a fodrászok többségének is gáz a haja :D
2009. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Apukám belgyógyásza is mindig mondja:

- Gáborkám, fogyni kéne!

- És mikor kezdjük doktornő?


Kb. 100 kg körül mozog a hölgy, és cukorbetegekkel foglalkozik, szóval neki aztán tényleg tudnia kell, hogy mi jár az elhízással. Mégsem teltkarcsú vagy sovány. :)

2009. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jaj tényleg a fodrászok is tudnak nagyon gáz fejjel közlekedni. Nekem sűrűn kell fodrászt váltanom, mert sokszor költözködöm, de az első amit megnézek, hogy a fodrásznak milyen a haja!!

Szóval asszem kövér dietetikushoz sem mennék. :D

2009. aug. 23. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!