Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kövérként jobb embernek érzed...

Kövérként jobb embernek érzed magad, mint az átlag? És ezt minek tulajdonítod?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudjam, hogy érzi magát az átlag?

Én jól érzem magam és nem tulajdonítom semminek, csak az élethez való pozitív hozzáállásomnak.

2012. dec. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nem vagyok kövér,inkább telt alkatú,gömbölyű vagyok,ahol kell.Van rajtam némi súlyfelesleg,ez kb. 5-6 kilót jelent,narancsbőrös vagyok,van egy kis hasam.Mégis jól érzem magam így.Szeretem magam,és van önbizalmam,a hibáim ellenére is.S hogy az átlag hogy érzi magát?Az nem érdekel,az Ő dolguk,az Ő életük.
2012. dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Félreértettetek. Azt szerettem volna megtudni, hogy empatikusabbak, segítőkészebbek, kedvesebbek vagytok-e a kövérségetekből kifolyólag?
2012. dec. 21. 19:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi köze ezeknek a kövérséghez? Ezek tulajdonságok, ami bárkiben meglehetnek, súlynak, kinézetnek semmi köze ehhez.
2012. dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy valaki kövér vagy nem.

Az önbizalom nem ettől függ, se a kedvesség.

2012. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennek mégis mi köze a kövérséghez!?!?
2012. dec. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én kövéren is ugyanolyan embernek érzem magam mint mások. Nem nyafogok a súlyom miatt, oké hogy lassabban futok, meg nem vagyok hű de jó sportoló, de ez nem jelent semmit mert másban jó vagyok. Segítőkész vagyok, mindenkit meghallgatok, érzelmes ember vagyok, van barátnőm, élek társasági életet, és még sok minden mást.
2012. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Biztosan nem örülnék, ha hirtelen több kiló felesleget kéne magamon cipelni, és ez valószínűleg kihatna a természetemre is. De én úgy vette eddig észre, hogy általában az erősen túlsúlyos emberek nyugodtabbak, békésebb természetűek.
2012. dec. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Végül is... ha nem lettem volna kövér lehet nem lennék ennyire nagyon kedves és figyelmes, hogy semmivel se bántsam a másikat, mert én aztán kaptam bőven eleget a sok bunkótól, így tudom, hogy egy életre kárt lehet tenni valakiben egy aprócska rossz beszólással is.
2012. dec. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ebben van valami. Én, ha kövér emberrel találkozok, az vagy nagyon kedves, aranyos, cuki vagy nagyon bántó, bunkó, idegbeteg. Nincs köztes, legalábbis én nem találkoztam köztessel.
2012. dec. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!