Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit híztatok az ünnepek...

Mennyit híztatok az ünnepek alatt? Esetleg sikerült valakinek ez idő alatt is fogynia?

Figyelt kérdés

Én Mikulás óta nagyon eleresztettem magam, a Karácsonyról meg ne is beszéljünk.

Ma reggel 3 kilóval mutatott többet a mérleg. nem tudom, ebből mennyi a valós hizás, pár nap múlva kiderül, mert jelenleg egyfolytában wc-re rohangálok.


Nektek sikerült megtartani a mértéket, vagy ti is eleresztettétek magatokat?



2012. dec. 26. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem híztam, de nem is centiztem ki, mennyit egyek. Egyszerűen ésszerű mennyiséget ettem, de megkóstoltam minden finomságot, amit megkívántam. Nem zabálok többet attól, hogy december 24-25 van. Nem is tudok, a gyomrom kapacitása annyi, amennyi.
2012. dec. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

én alapból elég ritkán kivánom az édességet, de ha ott van a szemem előtt akkor bizony megeszem.

plusz még meg is jött a menstruációm, akkor pláne kivánós vagyok, és hát ott volt előttem az a sok csoki meg miegymás, és csak tömtem befele. aztán arra ettem egy kis sósat, aztán megint édeset, és igy tovább... ördögi kör.

2012. dec. 26. 11:40
 3/14 anonim ***** válasza:

Én 23-ától estem túlzásokba akkor már készültek a sütemények és kellett a minőség ellenőrzés. Anyósoméknál nem is beszélve erről, ők elég édesszájúak anyósim imád sütni főleg ilyenkor, és mivel 23-án náluk voltam tegnap reggelig így ott szépen bekajáltam mindenből. Most a szüleimnél is elég szépen túlzásba estem, meg a párom is elég rendesen bekajált, ő most hazament mert köszöntik az öccsét de holnap jön vissza, és megbeszéltük hogy szilveszterig nem állunk mérlegre, mert akkor is partyra megyünk házibuli, kaja pija kifogyhatatlan mennyiségben lesz. Szóval mi olyan +5 kilóval számítunk.

23-án reggel álltunk mérlegre, én 58 kg voltam, kerekítve persze, párom meg 95kg. Majd kiderül milesz :) 22/N

2012. dec. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Engem ilyen veszély nem fenyeget. Anyukám, pláne ilyenkor, magára gondol, ezért egy óriás lábasnyi töltött káposztát csinált, amit ki nem állhatok, mert nem bírja a gyomrom. Mondhatom, nagy élvezet volt, karácsonykor vajas kenyeret enni..Sütni pedig utál, kiskoromban sem sütött soha semmit, pedig tudna. 31.-én lemegyek a mamámhoz, na ott lesz néhány étel, de a mamám csak dugdosni szokta előlem, úgyhogy örülök, ha majd virslit ehetek, vagy egy kis sütit, amit a keresztapám áthoz. Én a fogyókúrát, jan. 1.-étől kezdem, úgyhogy jelenleg nem érdekel. :) De abban biztos vagyok, hogy, a most hamar feljött kilók hamar le is fognak menni. :) 18/L
2012. dec. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
dec eleje óta -1 kg csak
2012. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én az ünnepekre sikeresen lebetegedtem, és pár napja meg is jött, aminek köszönhetően a kaják látványától is masszív hányinger tör rám, így nem hiszem, hogy híztam volna =) Napi egyszer örülök, ha egy kis levest sikerül letolnom a torkomon, meg 1-2 sütit néha megkívánok.
2012. dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egy hét alatt jött fel 4 kg, de kíváncsiságból lemértem, 1 kg rögtön lemegy egy óra futással. Megkötött víz, bent levő kaja.

Amúgy ritkán látogatok haza, ilyenkor nem stresszelem magam kalóriákkal, tápanyag arányokkal. Majd mostantól mehet minden a régi szokások szerint.

2012. dec. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Semennyi, nem híztam és nem fogytam, tartottam a súlyom, ami nekem megfelel. Ettem, de ésszerűen, este pedig már alig-alig.
2012. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Na bakker... én egy kilót sem szedtem fel, de 6x annyi narancsbőr van rajtam, mint eddig. Nem is csodálkozok, hiszen csak ma, megettem vagy 10 kókuszgolyót, tegnap még ennél is többet, és még ezen kívül csokik, és cukrok hadát tömtem magamba. :O Nem lehet ellenállni neki, olyan csábítóan pislognak rám a kókusszal meghintett, kerekded kis cukiságok... Brutál sokat ettem, ha ezt a narancsbőrt sikerül majd eltüntetni, én leszek az elnök... xD
2012. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én kari előtt voltam hasmenéses-diétás beteg, utána nagyon kívántam a kaját, ki voltam éhezve mindenre. Barátom meg hurcolta befele esti filmhez a szaloncukrot, csokit, mondom karácsony van, akkor belefér. Otthon persze sütihalmok, mézeskalács, meg minden jó, ettem mint az állat. Meg még államvizsgám is lesz januárban, szóval a stressz is rá tett. Szóval egy-másfél hétig masszívan zabáltam. A vizet már lepucoltam magamról, így ma reggel +1 centit mértem a derekamra és csípőmre. Hogy súlyban ez mennyi, holnap mérem meg, de az a +1 centi saaaajna zsír. (De amennyit sportolok, januárban leadom.)
2012. dec. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!