Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékony lányok! Ti mit szoktato...

Vékony lányok! Ti mit szoktatok enni? És miből mennyit? Oda szoktatok figyelni magatokra, életmódot folytattok, vagy csak adottság?

Figyelt kérdés
Kérlek, írjátok le, hogy milyen magasok és hány kilók vagytok!

2012. dec. 26. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én fiú vagyok vékony(viszonylag:) ) nem eszem túl zsíros kajákat és ha úgy érzem túl sok marhaságot ettem akkor szeretek sportolni
2012. dec. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Hát, relative vékonynak számítok: 156 cm-hez vagyok 46-47 körül. Mindig is sokat mozogtam, 6 évig görkoriztam, szinte minden nap, ha jó idő volt, legalább 2-3 órát, rengeteget túráztam, majdnem egész Magyarországot bejártam, másfél évig táncoltam (showtánc), és ezzel párhuzamosan amatőr szinten akrobatikáztam (ez a kettő összesen heti 6-8 órát jelentett). Ezen kívül volt, hogy otthon is edzettem, eljártam futni, aerobikoztam a kertben. Most nem nagyon van időm és energiám erre, de szeretnék újra mozogni. Az első fizumból a fitnessbérlet lesz az első, amire beruházok =)

Evésre nem nagyon szoktam figyelni, rettenetesen válogatós vagyok, örülök, ha találok olyat, amit hajlandó vagyok megenni. Inni viszont szinte csak teát iszok, kevés cukorral, napi 2-3 litert.

2012. dec. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
172 cm és 53 kg vagyok. hát régen "dagibb" voltam, de nem túlsúlyos, csak szimplán nem az a piszkafa lány. egy hónapja még 56 kg voltam és akkor még nem figyeltem, hogy mit eszek és nem is sportoltam, de egy hónapja elhatároztam, hogy izmosodni szeretnék és egészségesebben étkezni. aerobic, jóga és pilates videókra szoktam itthon mozogni. nekem bevált mivel csak formásodni szerettem volna és így most formásabb a fenekem, teljesen lapos a hasam és picikét kezd izmosodni, és a combom sem lötyög már annyira. már odafigyelek, hogy ne egyek meg egy nap egy egész tábla csokit (régebben volt, hogy naponta megettem egy táblát és nem híztam egy dekát sem :DD ), sőt nem nagyon eszek semmilyen ilyen mű kaját (csokikat, chipseket), kivéve mondjuk most karácsonykor. sok folyadékot iszok, mondjuk régen is rengeteget ittam, de nem üdítőket, sima ásványvizet!! a szénhidrátokat próbálom kerülni, és a fehér kenyeret lecseréltem rozsos, magos zsemlére. sok gyümölcsöt eszek, és próbálok fehérjében gazdag ételeket fogyasztani és nem nagyon zsírosakat. ja és ami még fontos, hogy naponta 5ször étkezem. :)
2012. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem írja a korát, pedig az nagyon fontos!

Én 174/52 kg, és 30/L.


Én nagyon keveset eszem, vegán vagyok, tehát igen, figyelek arra h mit és mennyit eszem. És rengeteg mindenről lemondtam már, de az h vékony vagyok, kárpótol mindenért!


Ha vékony akarsz lenni, és maradni, koplalj. Kevés szinhidrát, sok zöldség, gyümölcs. Finomított élelmiszerek, kész ételek felejtősek. Csak természetes, minél kevésbé módosított alapanyagok. Minimális mennyiség, csak amennyi elveszi az éhségedet. Ha már ettél, mozogd le. Legyél aktív egész nap.


Ja, és adottságaim szerint vhol 65 kg körül lennék...Szóval nem, nem voltam "szerencsés"...

2012. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
72%
Én elég vékony vagyok, semmilyen betegségem nincs, örököltem ezt az alkatot. 12 éves, 263 centi és 43 kiló vagyok. Nem igazán figyelek tudatosan az "alakomra", tehát tulajdonképpen bármit megeszek, ami nem árt.
2012. dec. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Utolsó vagyok, nem 263, hanem 163 centit akartam írni :D
2012. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 21 éves vagyok 164 cm 47-48 kg. Utálom ezt a testalkatot, sajnos hízni nem tudok, örököltem. Mindent megeszek, nem szoktam figyelni egyáltalán arra, hogy miből mennyit, ami jól esik. Anyukám is ilyen vékony típus volt 47-50 kg közt mozgott, majd mikor teherbe esett meghízott, remélte, hogy rajta marad egy kis zsír, de ugyanúgy visszafogyott 47-re, majd amikor velem volt terhes megint, öcsém után jobban elhízott, azóta megmaradt rajta plusz 15-20 kg.
2012. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!