Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Magyarországon van a Gastroyal...

Magyarországon van a Gastroyal, Németben ismertek hasonló ételrendelést, ahol van fogyókúrás menü?

Figyelt kérdés
Mert amit én eddig találtam, ott a diétás menü a cukorbetegeknek való. Nem bírom felfogni hogy lehet az, hogy ekkora országban nem találok ilyen céget, ahonnan fogyókúrás menüket is lehetne rendelni??! Sajnos a munkánk miatt nem jut idő főzni, így mindenképp rendelnünk kell hétközben. Szeretnék fogyni is, és megesz az irigység, hogy otthon ez lehetséges, ráadásul nekem tetszett is, mert szabi alatt kipróbáltam, itt meg nem találok egy hasonlót sem! Ezek a németek nem fogyóznak? :)
2009. aug. 25. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik városban?
2009. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bréma
2009. aug. 25. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Kitanulom a szakács szakmát,és akkor főzök is rátok a babóvigyázáson kívül!!!!Meg etetem a cicmákokat is!Ez egyébként engem is érdekelne,majd körbekérdezek én is!Puszi nektek!A másik brémai :) :) :)
2009. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak nehogy azt mondd, hogy te akarsz fogyni, mert komolyan mondom én meg pszichológiát végzem el mégiscsak, úgyis 4 évig az akartam lenni:) Sima kajarendelős helyet tudok amúgy, csak fogyisat nem.
2009. aug. 25. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!