Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már a szüleim agyára megyek a...

Már a szüleim agyára megyek a kalóriaszámlálással. És én is unom, egész nap számokon és az ételeken gondolkodom, mit tudnék tenni? Olyan akarok lenni, mint bárki más!

Figyelt kérdés

Lefogytam, elértem a célom. Viszont nagyon hiányzik hogy nem eszek sajtot(imádom minden fajtáját pedig, de már 1 éve nem ettem), tésztát 3-4 havonta egyszer, rettegek a fehérliszttől, a tejfölös, tejszínes cuccoktól(ha muszáj olyat ennem pl itthon), és az olyan kajáktól, amiknek közük van bármilyen zsírhoz, olajhoz.

(Itthon lencsefőzelék van ebédnek, tejföllel és fehérliszttel habarva, és vagy "fél vödör" napraforgóolajjal, gondolhatjátok :SSS)


Szénhidrátot csak dél előtt próbálok enni (+ edzés után),

de nekem már nagyon hiányzik a régi élet, amikor azt ettem, amit csak szerettem, mert nem látszott meg rajtam!

De amióta abbahagytam a növést stb. már nem élvezhetem azokat az ízeket, mint a többi ember a környezetemben :'(


Az életmódváltás jót tett az alakomnak, de szétcseszte az életem, mit csináljak? :(


2013. jan. 1. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Probálj ki valamilyen böjtölést, azt jelenti hogy a mostani 8 orás böjtölést és 16 órás evési ablakodat lecsereled megváltoztatod mondjuk egy 20 órás böjtölésre és 4 órás evésre, tapasztalatbol mondom hogy 4 óra alatt nagyon nehéz annyit enni hogy hizz, napközben pedig egyél ilyen alacsony ch tartalmü gyümölcsöket, salátát, akár fehérjeport. A legjobb az lenne ha csak vizet innál
2013. jan. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit agyadra ment a fogyókúra. Mindent ehetsz, amit eddig, de ügyelj a mennyiségre, és arra, mit mivel. Például nyugodtan ehetsz a mai lencsefőzelékből, de akkor estére ne sajtos tejfölös lángost fogyassz. Apropó sajt. Azt is nyugodtan ehetsz.
2013. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Túlzásba vitted, erre semmi szükség!

Főleg, ha már fogyni nem is akarsz, az alakodat megtartani sporttal és NORMÁLIS, MÉRTÉKLETES étkezéssel is lehet.

Ami azt jelenti, hogy bármit ehetsz, csak ne vidd túlzásba.

Nem kell számolgatnod, nem kell megvonnod magadtól semmit sem!

2013. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ne számolj használj grafikont.
2013. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Rohadjon meg mindenki a lepontoz, utána se néztek a dolgoknak, a böjtölés az egyik legegészségesebb dolog
2013. jan. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindent lehet enni, csak mértékkel és átgondolva.

Ne aggódj annyit te lány, a végén nagyon elszállnak a gondolataid!

2013. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ninibibi válasza:
Szia!Én is hasonló gondokkal küzdök...Szinte semmit nem eszek,ami itthon van,mert napraforgó olaj van alatta,mert lisztes,mert kenyér,mert már 6 óra van.Nem ettem köretet ezer éve,csak csirkét eszem,pedig néha van,hogy megőrülnék egy kis pörköltért nokedlivel.Nekem is rossz,mert az én családom is és a barátom is ki van akadva,mikor vasárnap csak egy kis salátával eszem a natúr csirkét,vagy savanyúsággal.Azt tudom tanácsolni(ha még mindig így vagy vele,mert most nézem,hogy egy éve írtál),hogy próbáld meg elfogadni magad,hidd el,hogy semmi bajod nem lesz tőle,ha reggelire megeszel egy szendvicset,ebédre,meg azt amit anyukád főzött,csak ne 3 tényérral,hanem csak annyit amennyitől éppen jól laksz.Délután figyelj inkább,egy normális ebéd elfogyasztása után már ne egyél nehéz ételeket,részesítsd előnyben a salikat,natúr húst,tejterméket(akár sajtot),gyümölcsöt.És mozogj,ha van rá módod,az otthoni torna is tökéletes.Nagyon nehéz leállni a kalóriaszámlálgatással,nekem sem megy egyenlőre,de rajta vagyok,az "új életmódváltáson" ;mértékkel,mindent,ami egészséges,és jól esik:)és semmi kaóriaszámlálgatás...remélem hasznos volt,ha esetleg már változott a helyzet,írd meg,kíváncsi lennék:)
2014. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én megértelek, ugyanezt éreztem. Három évig bírtam, aztán belekostoltam a vágyott régi életbe, most megint egy állatot látok, amikor tükörbe nézek, és ez sem jó. Ne add fel, néha engedj a csábításnak de térj vissza. A sajtok nem hízlalnak, hiába nagy a kalóriatartalma. Lepd meg magad egy sajtnappal 😋, de akkor aznap semmi mást.
2016. jún. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 a kérdés már jó régi :D azóta már külön élek, testépítek, versenyekre járok ^^ rajottem, az egesz "etrendem" egy nagy hulyeseg volt, mar normalisan esze, de megis egészségesen, és bomba formám van :)
2016. jún. 1. 10:14
 10/10 A kérdező kommentje:
mar nem aggodalmaskodom ilyen kis semmiken, visszaolvasva a kerdesem , úr isten de kis hisztis kamasz voltam xD
2016. jún. 1. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!