Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek mi vált be?

Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

Szeretnék már nagyon régóta lefogyni, de sajna nincs túl sok akaraterőm..

Csak pár kilót szeretnék lefogyni , de neten hol találok olyan videókat amik segítenek nekem ebben vagy bármilyen más oldal?


Ti hol találtatok ilyet, nektek mi vált be? Illetve leírhatnátok, hogy mennyi idő alatt hány kilót fogytatok..


Még másik kérdésem az lenne, hogy le lehet online tölteni edző videókat??


Köszönöm előre is a válaszokat..



2013. jan. 3. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A Youtube-ról bármit letölthetsz. De nem kerülnek olyan sokba a fitnesz DVD-k. Akaraterőben nem tudok segíteni.
2013. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esélyed sincs.

Ha nincs akaraterőd megállni hogy édességek helyett ételt egyél, akkor ne vágyj fogyásra. Egyébként is, ha nincs akaraterőd normális ételt enni, akkor hogyan tudnál edzeni? Az is akaratot igényel, nem? :)

2013. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akaraterő-kímélő fogyás: 811 (csak google és meglátod)


Baromság ez az egész akaraterő dolog, ha éhezéssel akarsz fogyni még jó hogy nem fog menni.Limit nélküli kalóriafogyasztás for the win. :)

2013. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ..

Eszem ágában sem volt éhezéssel fogyni.. Különben meg hízni sem hízok bármennyit eszek, tehát nem azzal van a problémám hanem eleve a súlyommal.

Az akaraterő problémát azért írtam, mert semmi olyan jó videókat nem találok amik mondjuk inspirálnának és így semmi kedvem nem lesz hozzá elfogy az akaraterőm is, de ha lenne egy olyan jó videó vagy oldal ami ösztönözne akkor nagyobb örömmel vágnék bele..

2013. jan. 3. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem, hát lemész jógázni, taichizni -- vagy amit jónak találsz. Persze hogy a videós edzések nem lelkesítenek, nem motiválnak. Hiányzik egy edző belőlük, aki ott áll melletted és segít. Cserébe viszont olcsó így edzeni.


Ha nem hízol.. akkor mi a gond a fogyással? Jaj.. egyél rendesen, sok zöldséget és húst (illetve próbáld ki mások tanácsát ha ahhoz van kedved, én az alacsony ch fogyasztásnak az előnyeit, az erről szóló tanulmányokat ismerem, nyilván ebben tudok segíteni).

És ne akarj csontvázzá fogyni, az egészséges testsúlyod alá nemigen lehet menni, és fő hogy nem egészséges!

2013. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!