Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Amit ma ettem megfelel? (első...

Amit ma ettem megfelel? (első napom)

Figyelt kérdés

reggeli: 1 szelet fehér kenyér csirkesonkával (melegszendvics formájában)

tízórai: 1 sajtoskifli csirkesonkával.

Ebéd(2 körül): 3 kanál rizs, fél szelet csirkével(panírozott, de lekapartam-menza)

uzsonna(4 körül): kb 50g kukoricasaláta(a majonézes-tejfölös öntetet lemostam)

vacsi: (most) fél kistányér lencsefőzelék

+egész nap: másfél liter ízesítetlen gyümölcstea, egy pici dobozos narancslé(menza), fél liter víz (nem szeretem a csapvizet, ezért iszom főleg teát, de a zöld teát sem szeretem)

14l

34-es BMI-vel



2013. jan. 4. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem kevés a kalória ,és a fehérje is muszáj menzán enned

?

Mozgás valami?

2013. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ezt ismered? [link]
2013. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2. válazsoló: nem tudok angolul, tehát nem

1. válaszoló, köszi a választ, igazából azért eszem kevesebbet, mert eddig mindig ettem, mostmár csak akkor eszem, ha éhes is vagyok. Valami, ami esetleg muszáj lenne, hogy ma egyek? Hasonló étrenddel 1 hét alatt mehet 3kg?

2013. jan. 4. 19:23
 4/10 A kérdező kommentje:

Muszáj menzán ennem, mert anyuék nem tudnak midnen nap külön rám főzni és a menza olcsó is(feleannyiba kerül, mert 2 tesóm van), emeleltt barátokkal lehetek és evés helyett inkább beszélgetek velük.

3 tesióra mellett, még 2 háromnegyed órás edzésem van, emellett napi 300-at ugrókötelezek. Amúgy asztmás vagyok, tehát több sport nem megy

2013. jan. 4. 19:26
 5/10 anonim ***** válasza:

[link] ez magyar

igen de csak az elején sok víz meg ilyesmi aztán heti 1

több zöldet és húst ennék amúgy ügyi vagy hogy le akarsz fogyni

Orvos nem adna étrendet?

2013. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
megértem a menzás dolgot...válogass okosan ha van leves egyél
2013. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a kalóriák nem érnek semmit, ennyi erővel ehetnék napi 2 tábla csokit, amitől híznék is. Ezért nem számolok kalóriát, ami meg a sportolással való kivonást illeti, lehet, hogy 70kgos férfire mérték le a kalóriaégetést, tehát sok különbség van. Az orvosomat utállom.
2013. jan. 4. 19:33
 8/10 anonim ***** válasza:

nem csak a kalóriára kell ám figyelni, hanem annak összetételére is. amúgy 2 tábla csokitól nem híznál, csak éhenhalnál :)

fogyás = kalóriadeficit. olvass kicsit utána! tényleg sokminedn nekem is akkor vált világossá.

tehát fehérje mehet, szénhidrátot csökkenteni, zsír csak jó zsírok, tehát pl. nem zsíros sajtok.


rátérve a napodra:

- fehérlisztet hanyagolni kéne, csirkesonka mehet, de ehetnél mellé reggel tojást, zöldségeket, sovány túrót

- sajtos kifli nagyon bukta, fehérlisztes, olajos, zsíros sajt. és még szerintem jól sem laksz vele, mert pont ez a rossz szénhidrát váltja ki az újbóli éhségérzetet

- rizst is ehetsz, 3 kanál szerintem nagyon kevés

egyébként a húst nyugodtan megeheted, ha azért írtál fél szeletet, mert nem merted megenni a másik felét. legjobb fehérjeforrás. jó, hogy lekapartad a panírt, de azért átitaódik ám olajjal a hús. jobb lenne zöldségköret, tudom írtam, hogy menza sajna

- kukoricasaláta ok, majonézes-tejfölös öntet helyett csinálhatnál pl fokhagymás-joghurtosat :) nagyon fini

- lencsefőzelék attól függ, hogy mennyire tejfölös-lisztes, de önmagában nem lenne rossz, ha diétásan lenne elkészítve.


szerintem viszont írtó kevés kalóriát ettél, ezt hosszú távon nem fogod bírni és lesz egy nap, amikor nem bírod már és zabálni fogsz. 34-es bmi-vel ez főleg nagyo kevés, próbálj inkább először rendes kajákat enni nagyobb mennyiségben, de ne éhezz szar kajákkal...


kitartás és sok szerencsét, olvass utána!!!! testépítő oldalak, nem pedig nők lapja meg hasonló szennyek!

2013. jan. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"a kalóriák nem érnek semmit, ennyi erővel ehetnék napi 2 tábla csokit, amitől híznék is. Ezért nem számolok kalóriát, ami meg a sportolással való kivonást illeti, lehet, hogy 70kgos férfire mérték le a kalóriaégetést, tehát sok különbség van. Az orvosomat utállom."mennyivel jobb szerinted a csirkesonka + a kifli? mint a csoki...
2013. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó:az volt itthon. Nem tehetek róla. Bátyámnak híznia kell ezért köztes kaja van itthon. Gyümölcsöt zöldséget nagyon sokat szoktam enni de az utobbi egy hetben nem vettunk gyumolcsot mert mindenhol draga es rossz volt
2013. jan. 4. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!