Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan fogyókúrákat,...

Tudnátok olyan fogyókúrákat, illetve diétákat mondani amik nektek beváltak?

Figyelt kérdés
Sajnos sportolni nincs túl sok időm, de a napi 30-40 perces testmozgásokat be szeretném iktatni az életmódomba, a diéta mellett persze.

2013. jan. 5. 01:35
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
kaloriaszamolas. 1200kcal/nap.
2013. jan. 5. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem kell csodamodszerek utan kutatni, pofonegyszeru az egesz. tobb energiat kell elhasznalni mint amennyit megeszel es akkor a tested kenytelen lesz a zsirbol hasznalni. van olyan a neten hogy kaloriaszukseglet kalkulator, beirod az adataid, kiszamolja hogy te mennyi energiat igenyelsz egy napra, meg azt is megmondja hogy mennyit kell bevinned ha x kg-ot akarsz fogyni hetente. halalbiztos modszer, nem kell szokatlan fura kajakat enni meg nem kell bucsut mondani azoknak amit szeretsz, csak merteket kell tartani. es mire vege a dietanak megtanulod fejbol hogy mennyi kaja kb hany kcal lehet, utana konnyebben iteled meg ranezesre hogy mennyit ehetsz meg anelkul hogy hiznal.
2013. jan. 5. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vegetáriánusként kezdtem (persze elég egészségtelenül), majd idővel elhagytam a tejtermékeket és tojást is.Az első 20 kilót kalóriaszámolással fogytam le, az második 20-ast pedig szimpla Veganizmussal minden számlálás nélkül.Követtem Kína példáját, legtöbbet felhasznált alapanyagom a rizs lett, mellette rengeteg zöldség, bab, gyümölcs.Ma már tökéletesen boldog vagyok magammal és maradtam ennél az életmódnál, sosem éreztem fogyókúrának.Az életmódom lényege: Nagy része CH(70%), Közepes mennyiségű fehérje(kb. 15-20%) és Nagyon kevés zsír(10-15% között).
2013. jan. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megnéztem, hogy étkeztem előtte és kilőttem és/vagy kevesebbet eszem abból, ami a bajt okozta, plusz mozgás.
2013. jan. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
szegénység, éhezés, torna, edzés, mozgás, munka.
2013. jan. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Legfontosabb hogy ne éhezz mert enélkül is kiválóan le lehet fogyni.Elöször is ki kell üriteni a hütöt mindent ami cukros,szénhidrátos vagy zsiros mellözni kell ill. minimumra redukálni.Ha éhes vagy mindig ehetsz pl.ropi kenyeret,uborkát ananászt almát.Meleg ételnek én zöldséglevest csirkemellel vagy káposztalevest ajánlom.Evés elött jól tele kell magad inni vizzel.Nekem ez vált be.
2013. jan. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nekem sikerült 7 kg fogyni, úgy hogy nem ettem szénhidráltat(legfőképpen kenyér tésztaféléket nem ettem. Csokit és süteményt néha ettem mert az a gyengém.zsírok közül az olivaolajat használtam a napraforgóolajat teljesen elkerültem.rengetegt fehérjét( tejet, túrót, joghurtot, halat,tojást ettem, és én a tengergyümölcsei közül még csak a csirkét eszem meg).olajos magvakból mindennap

ettem egy keveset

2013. jan. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nekem sikerült 7 kg fogyni, úgy hogy nem ettem szénhidráltat(legfőképpen kenyér tésztaféléket nem ettem. Csokit és süteményt néha ettem mert az a gyengém.zsírok közül az olivaolajat használtam a napraforgóolajat teljesen elkerültem.rengetegt fehérjét( tejet, túrót, joghurtot, halat,tojást ettem, és én a tengergyümölcsei közül még csak a csirkét eszem meg).olajos magvakból mindennap

ettem egy keveset,jótékiny hatásaik miatt,és rengeteg gyümölcsöt,zöldséget ettem...nekem ez nagyon bevált:)

2013. jan. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2013. jan. 5. 18:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy az ananász a zsirlebontó,és ha csak káposztalevest eszel akkor rohamosan fogsz fogyni.Van aki az almaecetre esküszik nézz utána a neten hátha megtetszik,de kiegészitésnek is jó.
2013. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!