Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok fogyáshoz olyan...

Tudnátok fogyáshoz olyan edzéstervet ajánlani amivel kikerülhető az edzőterem?

Figyelt kérdés
És nem diétára gondolok (isten ments). 17/F
2013. jan. 5. 22:08
 1/2 mpecsa válasza:

Sokan hanyagolják az edzőtermet, nem az az egyetlen megoldás. Én magam sem járok, otthonra beszereztem a súlyzókészletet, eljárok futni. Ha anyagilag megengedheted magadnak, elliptikus trainert is vásárolhatsz, azt a megfelelő intenzitással kell hajtani.

[link]

Itt megválaszthatod a megfelelő intenzitást, javaslom, hogy a bonyolultabb képlettel számolj, pontosabb, mivel a testsúlyodat is figyelembe veszi.

DE diétára nem gondolni, ezt nem igazán értem.

Sajnos manapság ez a szó a divatfogyókúrák megnevezését takarja, pedig a lényeg a megfelelő összetételű étrend.

A sport és a táplálkozás megfelelő kombinációjával kalóriadeficitet kell elérned, máskülönben nem lesz fogyás !

Az alapokról itt van egy jó leírás. Ha nem akarsz testépítő lenni az sem gond, az alapelvek Nálad is ugyanazok.

[link]

Én a 89.-90. oldal testkompozíció megváltoztatás címszó alatt tárgyalt módon edzek, de ettől még az egészet figyelmesen olvasd végig.

2013. jan. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, pedig fogyáshoz 17 éves fiúknak is normális kajákat kell enniük, le kell szállni a mekdonálcról, a kenyérkéről és a kakaóról..


Fegyencedzés. Tökéletes erősítő edzésterv otthonra!

2013. jan. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!