Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves, lány vagyok, 164 cm...

16 éves, lány vagyok, 164 cm és 52-53 kiló. Megfelel a testtömegem a magasságomhoz?

Figyelt kérdés
2008. máj. 31. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ez tök normális, így egészséges! énis 164 vagyok és 58 kg, de az a lényeg ahogy te jól érzed magad!
2008. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
A BMI szerint gyakorlatilag tökéletes a testsúlyod ehhez a magassághoz.
2008. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyu, én 160 cm vagyok és 53 kiló, és van aki azt mondja, hogy még hízhatnák:-)) szóval pont tökéletes!!!!!
2008. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Épp megfelelő, talán még +1 esetleg 2 kiló el is férne rajtad...:)
2008. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Soha ne nézd a kilókat és ne törődj a BMI nevű ökörséggel.

Nem számít. A teskompozíció számít, vagyis a tested arányai, hogy miből mennyi és hol helyezkedik el. Az izomszövet nehezebb, mint a zsírszövet, a csontozat tömege is változhat, tehát NE a mérleget nézd, hanem a tükröt. Az sosem hazudik.

Mégjobb, ha fényképet csinálsz magadról és azt bármikor össze tudod hasonlítani más, későbbi képekkel. Frankón lehet látni a változást, akár úgy is hogy a testsúlyod nem változott 1 dekát sem.

(Én 105 kilós, 184 cm. férfi testépítő vagyok és nincs rajtam felesleg, de sok "családapa" az én koromban és magasságomban 90 kilósan is kövér, elhízott)

2008. jún. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bőven, amúgy meg a tökör legyen a kontroll
2008. jún. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Doruss válasza:
Szerintem jó. Egyébként mindenki azt hiszi, hogy a súly a lényeg, pedig nagyon nem, az egyetlen, ami számít, az az, hogy jól érezd magad, meg, persze, hogy jól nézzz ki. Így szerintem jó a súlyod. Mondjuk én 160 vagyok és 45 kiló és hízni akarok, és annyit eszek mostanában, hogy nagyon sokat és nem hízok... De mindegy mert normálisnak látom az alakom és jól is érzem magam.
2010. márc. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!