Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire válhat be ez olyan...

Mennyire válhat be ez olyan egyszerű diéta hogy este 5-6 óra után nem esszek?

Figyelt kérdés
egyik barátnmőm 4 hónap alatt 7 kg fogyott,nem csinál mást csak este 5 után nem eszik
2013. jan. 9. 14:22
 1/8 anonim válasza:
46%

Detto! Én így fogytam 6 hónap alatt 13kg-ot. Semmi mást nem változtattam az életemen. Imádom az ízeket, imádok enni, s nem tudok csak zöldségen, csak húson élni meg ilyen jellegű diétákat még csak megpróbálni sem. Nem vettem vissza semmiből, csak én 6 után nem ettem soha.

34N

2013. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Este nem jó az emésztésünk.. de egyrészt ez nem diéta, másrészt senki semmit sem fog garantálni neked. Ha mindenféle szutykot összeeszel egész nap, sem az egészségedet, sem a fogyásodat nem fogja semmi sem segíteni. Ráadásul ha este 10-kor fekszel le, akkor igen-igen éhes leszel estére, vajon megérné?
2013. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Barátnőd leadott 3 kiló zsírt, 4 kiló izmot. Amúgy ha később fekszel le, mint este 7, akkor eléggé lelassul az anyagcseréd, ami csak hátráltat a fogyásban. És ez nem diéta, ez csak simán hülyeség. A diéta az egy szervezett táplálkozás. 4 hónap alatt bőven le lehet adni több, mint 7 kiló ZSÍRT, precíz, normális étrenddel.
2013. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 poiu ***** válasza:
77%

Ez nem egészen hülyeség, két ok miatt.

1) van napi ritmus, több vizsgálat kimutatta, hogy ugynazt a kalóriát napközben, vagy késő este-éjjel fölvéve az esti kaja jobban hízlal.

2) 5-6 után nem: rejtett szakaszos koplalás. PL. ha 5-kor eszel utoljára és 8-kor reggelizel, akkor koplaltál 15 órán át!

Viszont nem csodaszer, ha túleszed magad szutyokkal, akkor tényleg nem fogyaszt.

2013. jan. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
TáplálkozásHarcműves, azt, hogy nem eszel este 6 után nem egyenlő azzal, hogy össze-vissza zabálsz egész nap... Tudálékos okoska. És igenis beválik! A szervezet kb 1 hét után hozzászokik, hogy nem zabál az ember este 6 után, és rohadtu nem éhes, még este 11-kor sem. De te ezt nyílván jobban tudod, aki nem próbáltad. Persze, ha 3 műszakban nyomja a kérdező, akkor az más tészta. Én kibróbáltam , bejött, ha neked qrvára nem tetszik , hogy nem napi 10 km futással, vagy surbetnorbival, vagy fogyikapszulákkal akkor is.
2013. jan. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez van akinek használ. Az olyanoknak mint én aki este 8 kor még egyszer jól bevacsorázott. Ennek elhagyása mindenképp fogyáshoz vezet.Nyilván egy bizonyos kiló leadása után már nem olyan hatásos, de kezdetnek jó elhagyni a nagy vacsorákat.
2013. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

gondolj bele, ha este 5-6 után már semmit nem eszel, akkor másnap reggelig, 12 óráig minimum nem jut a tested táplálékhoz. az, hogy nem vagy éhes nem egyenlő azzal, hogy a tested nem éhezik. ekkor is energiát égetsz, kell a lassú felszívódású fehérje estére/éjjelre.

lefekvés előtt 2-3 órával javasolt enni, ahogy írtam, lassú felszívódású fehérjét, nem szénhidrátot.


az, hogy xy-n fogyott, azért volt, mert addig az időpontig volt kalóriadeficitben, de maradhatsz abban este 10-ig is.

2013. jan. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hú.. összezavaró. Itt mindenki Névtelen és 81%-os.


Az írás stílusból ítélve 2 válaszoló volt, egyikük reagált konkrétan rám, és igencsak sok érzelmet szőtt az írásába, és erősen kiáll a 6 órai utolsó evés mellett, bár eddig még én írtam érvet erre ő nem,

a másik válaszoló lefekvés előtt 2-3 órával ajánlja az utolsó, fehérjében dús táplálkozást (ahogy ez viszonylag logikus, és manapság ajánlott).


Tehát akkor az este 6 óra evőnek annyi szól, hogy mielőtt a saját fejét követi az ember, és esetleg valami hülyeségbe belekezd és ezt ajánlgatja, azelőtt járjon utána MIÉRT nem akar enni este, mit okoz a lokális éhezés, jó-e vagy rossz illetve hogy ez érdemben segíthet-e a fogyásban.


Újra leírom, este lassul az emésztésünk, úgy tűnik nem ideális ilyenkor enni, legalábbis nem sokat.

Fogyást ettől nem kell várni, mert a hullámzó vércukorszint, inzulinszint vezet elhízáshoz, nem az esti evés tehát az esti evés elhagyása sem vezet következetesen fogyáshoz. Valakinek éppen bejön, 10 év múlva már neki sem fog.


A harcosok étrendje nevű táplálkozási irányzat fő étkezése este, lefekvés előtt kap helyet, látványosan jó hatású (bár elméletileg nem ideális ilyenkor sokat enni).

Tehát az esti evés sokaknak segít a fogyásban, legalábbis sok ilyen tapasztalat van. Talán megint az számít mit eszünk. Ha este normális ételt veszünk magunkhoz, lehetünk karcsúak és fittek, ugyanakkor ha este már nem eszünk, de nap közben kenyereket, magas szénhidrát tartalmú ételeket és tejtermékeket fogyasztunk, az esti szakaszos böjttel sem várhatunk túl sok fogyást..


Legalábbis nekem így tűnik.

2013. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!