Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák leghamarabb...

Hogyan tudnák leghamarabb lefogyni kb 10 kilót?

Figyelt kérdés
Lány vagyok! :)
2013. jan. 10. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

*tudnÉk, ugyebár.

És szerintem bőven eleget írtunk itt már erről, lényegében az egész topic a fogyásról szól, szóval ezt a kérdést (mivel semmi extra, rád vonatkozó személyes dolgot nem tartalmaz) abszolút feleslegesen tetted fel.

2013. jan. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

a leghatásosabb módszer az aerobic(nekem az vált be).

a futásra sosem szántam rá magam, és az aerobic ráadásul formásít is. én minden nap járok, utána egy picit kardiózok, és súlyzózok(szigorúas kis súgyokkal szálkásításra). nem is kell hatalmas összegeket beleölni, mert havi kb 8000 Ft-ból meg tudsz venni egy korlátlan havi bérletet(vannak csak nőknek fenntartott fitness termek is), az elején még nem is fontos hatalmas beruházás, viszont a későbbiek folyamán fontos lesz beszerezni egy jobb, magasított szárú edzőcipőt, és egy jó sportmelltartót.

Vagy ha erre nincs keret akkor vegyél (vagy tölts le) fitness DVD-ket elsőre Bíró Icától a Testszépítés 1-et,(ha egyben nehéz, akkor két részre bontva, egyik nap az egyik fele, másik nap a másik) a Testszépítés 5-öt(ezt elég heti egyszer), vagy bármelyik Rubint Réka DVD-t (de az ott említett napi 20 perc helyett jobb, ha minden nap 40 percet szánsz rá, és az első 20 perc mindig zsírégetés legyen, és csak utána jöjjenek az egyes testrészekre koncentráló gyakorlatok)

Ha komolyan elhatároztad magad, akkor menni fog. mindemellett figyelj oda az étkezésre. ne fogyassz sok szénhidrátot, péksütemények, fehér kenyér kilőve, naponta ötször egyél (nincs nass), és a vacsi (ha megoldható) 6-körül legyen, utána már semmi. a bulikban az alkohollal is vigyázni kell, mert abban is sok a kalória!

az étkezésre is nagyon oda kell figyelni, mert én például régebben hiába jártam egy éven keresztül heti 6-szor fitness terembe, és mozogtam napi másfél órát, egy év alatt 5 kilót fogytam (mondjuk sokkal formásabb lettem), de mihelyst az ékezésre is figyelni kezdtem, ugrásszerűen csökkent a súlyom.

linkelek 2 blogbejegyzést, ahol jól össze vannak szedve a dolgok:

[link]

[link] ez több cikk, de érdemes elolvasni a nagyját, mert jó dolgokat ír

2013. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

azt elfelejtettem írni, hogy KITARTÁS!!

és sok szerencsét hozzá :)

2013. jan. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az az egyetlen baj(a 2.válaszolónak szól),hogy Szerbiában élek,egy nagyon kis faluba,ahol ilyen lehetőség nincs,mármint,hogy aerobic,vagy valami más... :/ valami otthoni dolog kéne,futásra nem szánom rá magam... Otthon van egy gym labdám,azzal is szoktam tornázni,de nem látszik meg nagyon az eredmény... :/
2013. jan. 10. 14:56
 5/7 A kérdező kommentje:
ja,igen...az étkezésre mindenképp figyelek...
2013. jan. 10. 14:59
 6/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem irni,hogy köszönöm :)
2013. jan. 10. 15:00
 7/7 anonim válasza:

nagyon szívesen :)

pillanatnyilag én sem engedhetem meg magamnak, hogy terembe járjak, mert elég borsos lett az ára, szóval én most itthon tornázok, Rubint Rékára és Bíró Icára. sok helyről tudsz is leszedni dvd-ket(keresgélni kell), és ha már napi 20-40 percet rászánsz, akkor látványos lesz az eredmény:)

2013. febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!