Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki kell hagynom a mai tornámat...

Ki kell hagynom a mai tornámat. Holnap bepótolhatom?

Figyelt kérdés

Ma 1250 kcal-t ettem meg,de 800at szoktam. Minden este 1/1,5 órát zumbázok,de mára programom van. Ha holnap 2/2,5 órát tornáznék, akkor bepótolhatom vele a mait? Egyébként 3 napja kezdtem csak el.

15L 165/55



2013. jan. 11. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Neked nincs is súlytöbbleted! Ne parázz rá semmire - se a mozgásra, se a kajára. Egyébként is nagyon keveset eszel, ez anorexia kezdete lehet... Egyél elegendő, és MINŐSÉGI ételt. Ha meg szálkásítani akarsz (végül is erről szól a fogyókúra), nézz utána jobban, hogyan kell, mert az előbbi betegséget nem kívánom senkinek.
2013. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Csak attól félek,hogy ugye eddig több,mint 400 kcal-lal kevesebbet ettem meg és még úgy is mozogtam,de ma többet ettem meg nem mozgok. Ez nem fog így lerakodni?

Már 5 kilót fogytam és nem szeretném az egészet újból kezdeni.

Egyébként azért ettem ennyit,mert már tegnap felvilágosítottak...

2013. jan. 11. 15:20
 3/7 anonim ***** válasza:
1200 kcal alatt csak orvosi utasítás alatt szabad enni. Gyakorlatilag koplalsz...
2013. jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már heti 3 alkalomnyi sporttal is sokat teszel magadért. Nyugi. A napi 1 óra mozgás nagyon egészséges, de be kell látnod, hogy ezt nem fogod tudni egy életen át csinálni.

Egyébként jól értettem, hogy 3 nap alatt fogytál 5 kilót? Mert akkor nyugi, annak a nagy része béltartalom és víz, szóval visszajöhet.

Ha nem akarsz belebetegedni: heti 1!! méreckedés, reggel. Nem több. Kalória helyett meg azt nézd, hogy mennyi fehérje és szénhidrát van a kajádban. (Fehérjéből több kell, mint korábban, szénhidrátból kevesebb, a zsírszegény pedig hülyeség.)

2013. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1200 alá tényleg nem kéne menni, hanem sporttal kiváltani. Nem gáz, hogy nem sportoltál ma, amúgy sem kell minden nap, az is elég ha heti 3-4x.

Most pl. én is napi kb. 800-1000-et eszem, este szoktam éhes lenni, de akkor inkább visszafogom magam.

2013. jan. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Olyan két hét alatt fogytam le 5kg-t...

Megpróbálom ezt a fehérjéset.

A halban van sok egyébként?

2013. jan. 12. 09:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, a hal nagyon jó. Egyébként ajánlom a paleolitot, nagyon laktató, egészséges étrend, de jól lehet vele fogyni.
2013. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!