Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 93 kilósan mennyire számítok...

93 kilósan mennyire számítok kövérnek?

Figyelt kérdés

120 kilóról kezdtem, hát akkor tényleg egy kövér disznó voltam. Viszont valamelyik nap meg utánam szóltak, hogy kövér ocsmányság..


Kb hány kilótól nem számítok már kövérnek, hanem mondjuk teltnek?

160 cm "magas" vagyok


2013. jan. 21. 15:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy arányosan vagyok kövér.. Tehát nincs a hasamon irreálisan sok háj..
2013. jan. 21. 15:06
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt magad látod a tükörben. Jól írtad, hogy az is számít milyen testalkatod van, hogyan oszlik meg a felesleg. Hol és mennyire vagy izmos, hol mekkora zsírpárna van.


Egészséges ember is hathat teltnek, ha az izomzata edzett, és éppen 'nem előnyösen' helyezkedik el rajta a zsír. De ettől még egészséges, nincs elzsírosodva a teste. Ezek kinézeti dolgok..


Bunkó emberek meg mindig lesznek, sokak szerint én is az vagyok (bár beszólna valakinek a saját teste miatt, ez teljesen értelmetlen..).

2013. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem eléggé..

de szép teljesítmény leadni majdnem 30 kilót.

Még 30 kiló és jó lesz.:)

2013. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jó nagy paraszt volt aki utánad szólt. de még kövérnek számítasz, viszont ügyes vagy, na ezt nem tudták, akik beszóltak.
2013. jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

160 centihez még le kéne adnod egy 20 kilót, hogy teltnek számíts. De amit eddig elértél, az is hatalmas eredmény, gratulálok hozzá! Csak így tovább!

És ne foglalkozz idegenek véleményével. Aki ismer, látta hogy mennyit fogytál, az biztosan elismeri. Az idegenek meg iszonyú bunkók tudnak lenni. Nekem volt hogy beszóltak, amikor 60 kiló voltam 165 centihez - ami lássuk be, messze van még a kövértől. Persze rosszul esett, de végiggondolva nem volt igaza és kész. Az ilyen embereket csak sajnálni tudom, szánalmas élete lehet annak, aki másoknak beszólogat az utcán. Gondolj te is erre, és az eddigi eredményedre, ne foglalkozz a beszólogatásokkal, érezd jól magad a bőrödben!

2013. jan. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

160 cm magassághoz eléggé sok a 93 is, én ennyi vagyok kb és nyúlánkabb, mint a fogyis társnőm, aki 163.

De ne törődj másokkal, ők nem tudják mit értél el! :)

Akinek nem tetszik tehet egy szívességet! :)

2013. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok és 167 cm.
2013. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akár 120, akár 90, akár 60 kiló vagy, ember vagy és követeld meg, hogy emberszámba vegyenek!


Egyébként 93 kilóról is van még mit fogyni, ha van hozzá türelmed és erőd, alakítsd izommá :-) Én most vagyok 120 felett (és sajnos a rossz irányba, bár az is igaz, hogy én 190 centi fölött vagyok). De nagyon nehezen fegyelmezem magamat, úgyhogy átérzem a helyzeted :-)

2013. jan. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sok a 93 kg, de tisztelet a -30 kg miatt, és nyilván te is érzed, hogy az útnak a felét megtetted.

Viszont:

Azt tudd, hogy MINDIG lesz, aki bunkó, mindig lesz, akinek nem fogsz tetszeni, és lesz olyan paraszt, aki be fog szólni.

Én 83 kg-ról kezdtem.

Most vagyok 65-66 (165 centihez, tehát lenne még miből fogyni, de nem sikerül lejjebb fogynom már, itt megállt a tudomány), így is megtalálnak kedves megjegyzésekkel... Sose lehetsz elég jó:-S

2013. jan. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!