Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen lenne az ideális...

Milyen lenne az ideális étrend számomra, ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé válogatós vagyok, bár a legtöbb dolog, amit nem eszek meg, nem is olyan egészséges. Nem eszek pl. felvágottakat, a párizsitól, szalámitól, májastól egyszerűen rosszul vagyok, a gyomrom felfordul tőlük. A sonkát még csak-csak megeszem, de azt is kicsit undorral.

Szeretnék életmódot váltani, ahogy már többször is szerettem volna, de sajnos az étkezésen mindig elbukok.


Elméletben tudom, mit kellene ennem, de a gyakorlatban megvalósítani nem tudom.

Reggelire pl. a zabpehely tökéletes, mert lassan szívódik fel, laktat és egészségesebb szénhidrátok közé tartozik. De pl. a suliban mit ehetnék, hogy kibírjam ebédig? Van olyan osztálytársam, aki semmit nem eszik suliba és semmi baja nincs, én tuti rosszul lennék (volt már rá példa). De szendvicset nem eszek, péksüti kilőve. A gyümölcs nem laktak eléggé. Vagy nem eszek belőle eleget, nem tudom. :D

Az ebéddel megint nincs gond, anyum főz, abból eszek, viszonylag egészségesen és változatosan főz.


Ami még problémát okoz, az uzsonna és a vacsora, illetve a fehérjebevitel. Imádom a tojást, minden nap tudnék enni, de sajnos az sem jó, mert akkor egyoldalúvá válna a táplálkozásom. A túrót is szeretem, de nagyon ritkán van itthon.


Mit ehetnék tízóraira, uzsonnára és vacsorára, ami az egészséges életmódba belefér, ha fogyni szeretnék?



2013. jan. 22. 19:42
 1/1 anonim válasza:

Elég nehézkes a dolog....tízoraira egyél natur joghurtot gyümölcsel,ha nincs otthon túró menj el venni! Ehetsz tojást is,uzsonnára egyél salátát,vagy tojást kevés sajttal ( zsirszegény)vacsorára főzeléket de max egy-két merőkanál,vagy levest,natur húst

És mozogj,a kettő kombinációja a tökéletes! Fuss,az égeti legjobban a zsírt!

2013. jan. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!