Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kg-nak tippeltek? Szerint...

Hány kg-nak tippeltek? Szerintetek mennyit fogyjak még? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


170 cm vagyok, és 15/L

Már fogytam 8 kg-ot, de még szeretnék. Szerintetek mennyit kellene még?


2013. jan. 25. 16:34
1 2
 1/14 anonim válasza:
60-65kg körül..hogy fogytak ennyit?? Milyen fogyokuraval?
2013. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem kb 70-75.

Lehetne egy kérdésem? Ez ugye heti 1kg-nál több fogyás volt?

2013. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
65 vagyok. Nem, ez egy nyár alatt ment le, és csupán csak normálisabban ettem, nem úgy össze vissza mint eddig. És mozogtam is. Karácsonyig tartottam a súlyom, akkor felszedtem 2 kg-t, az most lement, és le szeretnék menni 58-ra. Tudom, nagyon aránytalan vagyok.:S...és a csípőm nagyon zavar, most már 1 hete nem ettem kenyeret, tésztákat, és persze édességet se, hogy lemenjen, remélem sikerülni fog. Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 25. 17:00
 4/14 anonim ***** válasza:

Nocsak, 15 évesen sikerül letenni a kenyeret?

Sok idősebb kollega/kollegina példát vehetne.

2013. jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Muszáj. Ha most így nézek ki, akkor mi lesz 10 év múlva? Ha tudnám, hogy attól egészségesen lefogynék, hogy nem eszek semmit, akkor azt is megcsinálnám. De tudom, hogy ez hülyeség, ezért inkább kitartó leszek!
2013. jan. 25. 17:06
 6/14 anonim ***** válasza:
Értem csak azért kérdeztem mert viszonylag kevés izommal rendelkezel és azt hittem hogy ez a túl gyors fogyás miatt ment le, de úgy látszik ilyen az adottságot. Na de nem kell beijedni hogyha még megy le a zsírból akkor javulni fog az összkép. Viszont az nagyon fontos hogy a fehérjebeviteledet tartsd magasan ezzel csökkented a fogyókúra alatti izomvesztést. Erre amik jók elsősorban a sovány húsok, de ügyelj az elkészítésére, ne tocsogó olajban süljön (teflon a legnyerőbb ha már olajjal), tojás (csak fehérje része), tej az felejtős.
2013. jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hús helyett nem lehetne valami mást? Most lehet hülyének fogtok nézni, de én nagyon nehezen eszem meg a húst, már kicsi korom óta, egyszerűen nem szeretem. De végül is a cél érdekébe egy kis sovány csirkemellet megeszek majd gyakran. A halat azt nagyon szeretem. Tojást azt szinte minden nap eszek, de nem olyat, ami tocsog az olajtól, tejet is gyakran ittam.
2013. jan. 25. 17:19
 8/14 anonim ***** válasza:

A húst kiválthatod hallal, gyakorlatilag ugyanolyan jó, meg a kicsinél egy kicsit többet kell enni. Hát igazából húsból,halból fél kilót is be lehetne puszilni, sőt még többet is, ha alacsony a szénhidrátbeviteled. Izmaidnak szüksége van a fehérjére anélkül leépülnek.

Tejről: az nem fehérjeforrás, pontosabban 100ml-ben van 3-4 gramm, de mellette tejcukor tejzsír is ami így arányaiban kifejezetten rossz, szemben a húsok(halak) 100g/20g fehérjearányával és 1-4g zsíraránnyal (sovány, nyerseny), szénhidrátja pedig elhanyagolható.

2013. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Értem, és köszönöm!

Akkor több húsfélét és más fehérjét fogok fogyasztani.

2013. jan. 25. 17:37
 10/14 Ufobaby válasza:

Szia! Úgy 10 kiló felesleg lehet rajtad...de ezt egy jó kis tornával át is alakíthatód a tested... :)

Sok sikert4 Hajrá!

2013. jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!