Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egészségesen fogok mostantó...

Ha egészségesen fogok mostantól étkezni és este (6 után) nem eszek és tornázok mellé még minden este vissza fogok hízni vagy tartom a súlyom?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Én koplalással fogytam le és most meg vissza szeretnék térni a normális egészséges étkezéshez azaz 1200-1400 kalóriára eddig 500-600 kalórián éltem.
2013. jan. 27. 02:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Éjjel kettőkor még ébren vagy, és nem akarsz enni 6 után. Ha továbbra is így folytatod, akkor éjfélkor legyen az utolsó kaja. Nem tudjuk megmondani, hogy hízni fogsz-e, vagy sem, mert rohadtul nem mindegy, hogy miből áll az 1400 kcal, hányszor eszel, stb.
2013. jan. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit toltok, én állandóan kajálok megfelelő mozgás mellett és fogyok rendesen.
2013. jan. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egészséges étrend,meg 6 utáni téveszme 1 mondatban?

az egészséges étrend betartásához nem ártana tudnod,hogy mi is az:D.

2013. jan. 27. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igazuk van, 2-kor (mondjuk ezt én mondom...) bőven jó lenne aludni.


A 6 után nemevésnek pedig megvan a helye, de aligha erre van szükséged.


Az a különbség kettőnk szóhasználata között, hogy ha én írom azt 'normális, egészséges étkezés" akkor abban nincsen kalória, de segít a fogyásban, az ideális testsúly elérésében.


Ha Te írod, akkor kalóriakontroll van benne, arra is figyelned kell hogy mikor eszel.. Mit rontasz el?

2013. jan. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért voltam fönt hajnal 2 kor mert hajnal 1 kor értem haza mert szülinap bulin voltam barátnőméknél.. És az egészséges étrend nekem annyi hogy semmi nasi csak zöldség-gyümölcs és nem hizlaló kaja.. De ma gondolkoztam és inkább fojtatom a koplalásom mert úgy tuti súlyt tartok ha meg fogyok az csak jó:))
2013. jan. 27. 14:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Tuti belebetegszel, és néhány héten belül olyan kérdésekkel állsz elő, hogy koplaltál és raktároz a szervezeted, mindentől hízol mit csináljál?


Vagy egészség témában a rosszulléteiddel kapcsolatban fogsz kérdezni.

Esetleg elmégy orvoshoz.


Az egészséget nem a nassolás befolyásolja. Az egy (rossz) szokás, de semmivel sem jobb egy reggeli müzli mint a tv előtt megevett chips. Az egyiket 'hizlalónak' titulálták, a másikat károsnak. Valós tartalom nincs a skatulya mögött, a zöldségeken, húsokon, gyümölcsökön (ehető gombákon, olajos magvakon) kívül lényegében minden más 'hizlaló' vagy kimondottan káros anyagokat tartalmaz, még vegyszerek, adalékok hozzáadása nélkül is.

2013. jan. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!