Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyókúrázzak tartalmas...

Hogyan fogyókúrázzak tartalmasan? A többi lent

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 168-170 cm és 75 kiló...és úgy hallottam hogy ha valaki az étellel fogyókúrázik..mint pl. csak zöldségen sovány cuccokon él az hamarabb vissza hízik és ezért egy sima fehér zsemle is rá ragad... és én ezt szeretném elkerülni... mit javasoltok? elég ha csak este 6 után nem eszek és sokat sportolok..mert megmondom az őszintén nem szoktam sokat enni. főleg nem zsírossabb kajákat...és húsokból is általában a csirkét eszem csak meg... előre is köszönöm az értelmes válaszokat..:)
2013. jan. 28. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, ezt akkor van, ha koplalsz, éhezel. Ha életvitelszerûen zömében zöldségen és sovány húsokon élsz, akkor nem fog feljönni, ha mgeszel egy plusz zsömlét. Mondjuk azért mellôzd a fehérlisztes, cukros dolgokat.
2013. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
érteem, én köszönöööm :)
2013. jan. 28. 17:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne fogyókúrázz! Ahogy a neve is mutatja, az egy kúra, tehát egy véges valami, ami amint abbahagyod, visszaüt.

Válts életmódot. Kerüld a bolti cukros vackokat, egyél naponta többször keveset. Nyugodtan ehetsz zsírosat is, ha megkívánod, nem a bevitt zsír fog lerakódni. Mozogj, és igyál sok vizet. De tényleg vizet!

2013. jan. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!