Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék úgy fogyni hogy a...

Hogy tudnék úgy fogyni hogy a mellem ne mennyen le?

Figyelt kérdés
177 cm magas lány vagyok 71 kilóval és most fogytam nemrégiben 7 kilót.nagyon örültem mivel nagyon sokat sportoltam,de azért hagytam abba mert a mellem elkezdett lemenni.Nem tudom hogy tudnék úgy fogyni hogy a mellem ne mennyen le.mert ha sportolok lemegy,ha kevesebbet eszek akkor is.
2013. jan. 29. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Sehogy. Mindenhonnan fogysz, így a melledből is. Ha szerencsés genetikád van, akkor onnan utoljára, és nem túl sokat.

Nekem pl nincs, én onnan kezdek elsőként fogyni, pedig amúgy sincs mnagy. Bezzeg a seggem meg a hasam, na az az utolsó, ahonnan látványosan lemegy.

2013. jan. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem lévőhöz... A mell tiszta zsírszövet, ha valaki fogy és zsírt éget, azt is fogja érinteni...
2013. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak olyan rossz hogy tök magas vagyok hiába van nagy mellem,ha az én testemhez kicsi,míg mások Push up-al kitömik,én ilyenekre nem vagyok képes ><
2013. jan. 29. 10:41
 4/6 anonim ***** válasza:

* ne menjen le (menny = mennyország)


Ha fogysz, mindenhonnan fogysz. Kár ezen parázni, a genetika már csak ilyen. Szerintem felesleges azzal foglalkozni,hogy mások milyen melltartót hordanak. Ha folyamatosan összeméred magad más nőkkel, az nem egészséges.

2013. jan. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fogadd el, nem tehetsz mást.

Egyébként a push-up nem az ördögtől való dolog, ha zavar a megereszkedett mell, akkor érdemes lehet használni :)

2013. jan. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,és legközelebb a nyelvtanra is odafigyelek ><"
2013. jan. 29. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!