Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet 1-2 nónap alatt...

Hogyan lehet 1-2 nónap alatt olyan 10-20kg. -t fogyni?

Figyelt kérdés
DIÉTA...

2013. jan. 30. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
egészséges módon sehogy
2013. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha gyorsan és látványosan szeretnél lefogyni akkor a T. Diéta, ha lassabban, éhezés és szenvedés nélkül, akkor Norbi Update-t tudom Neked ajánlani. Mindkettő nagyon hatásos. De! Van egy még jobb módszer, amit tiszta szívből ajánlok Neked, hogy próbáld ki, ez pedig az akupunktura. Közel 3 hónap alatt fogytam vele 23 kg-ot! Nekem ma is ez a legtutibb módszer :)
2013. jan. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 poiu ***** válasza:
Heti 1 kilónál több fogyás nem egészséges (kivéve az elején, nagyon túlsúlyosak esetében).
2013. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon túlsúlyos voltam és nagyon nem érdekelt, hogy mennyi a szabályos fogyás hetente.... örültem, hogy olvadnak a kilók lefelé :)
2013. jan. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

10-20 kiló felesleg -> mondjuk azt hogy van rajtad 15. Mennyi idő alatt jött fel ez? 1 év? 2 év? És akkor most "hirtelen" le akarod dobni 2 hónap alatt az egészet?

Diétával nem lehet ennyit fogyni; ennél több idő kell hozzá.

Persze lehet koplalni meg ilyenek, ami eleinte biztos jó buli, de 1. tönkreteszed magad egészségügyileg, 2. vissza fogsz hízni. A gyors, drasztikus fogyás nem jó, mellesleg az egyik remek "mellékhatása" hogy löttyedt leszel.

2013. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

fehérjediétával és rengeteg edzéssel!!!

reggeli: fehérjeshake, ebéd: fehérjedús kaja, vacsora: fehérjeshake. reggel és este 1,5-2 óra izzasztó edzés.

nem leszel se plöttyedt se narancsbőrös!

2013. jan. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!