Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől elérhetek változást? Ha...

Ettől elérhetek változást? Ha igen mit, és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

100 felülés

100 guggolás

50 hasprés

naponta.


2013. febr. 1. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Hamar meg fogod unni, egyébként is emellett mit eszel, mert ugye azért ez is más eredményt hoz a csokitorta, és mást saláták mellett :)
2013. febr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első ilyen nap után olyan izomlázad lesz, hogy másnap már mozdulni sem lesz kedved. Szóval hamar el fog múlni a lelkesedés, mert egyhamar látszata sem lesz!
2013. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem. Ez nagyon kevés.
2013. febr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha mellette diétázol érhetsz el változást, de ha ugyan azt eszed amit eddig, nem fog változni semmi sem.
2013. febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát már ne is haragudj de ez édeskevés:D:D:D....

Én napi 2x szoktam ezt csinálni: 100 felülés, 50 fekvő, 100 hátizom, 100 lábemelés, 30 négyütemű.

2013. febr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az is fontos, hogy ne mindig ugyanazt csináld, különben az izmod ehhez hozzászokik és már nem lesz annyira intenzív az egész. Próbálj meg vmi változatosságot vinni bele. (fuss,menj el konditerembe, tornázz othhon már tök jó videókat lehet találni én is azokról szoktam edzeni, csak mondjuk 3 kör helyett 6ot csinálok)
2013. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!