Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 kilót kell lefogynom, most...

15 kilót kell lefogynom, most 85 vagyok. Mi lenne a leggyorsabb módszer? (Nem érdekel, hogy egészséges-e, arra vagyok kíváncsi, mennyi a legkevesebb idő, ami alatt sikerülhet. )

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha nem eszel semmit, szerintem nagyon gyorsan. Igaz, hogy egészségtelen, mert meghalsz, de ez téged ugyebár nem érdekel.
2009. szept. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
15 napig ne egyél semmit és akkor 15 kilót letudsz adni az izmaidból, de természetesen egy gramm zsír sem fog lemenni belőled, de te boldog leszel mert leadtál 15 kilót egészségtelen módon.....okos gyerek lehetsz amúgy.
2009. szept. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
90%
Futás, aerobic az jó lenne. Azért ez nem időpontra működik. Enni egyél azért, ha nem akarsz legyengülni, csak hizlalót ne.
2009. szept. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

3 napig nem ettem most, lelki okok miatt.


FEl se bírtam már állni. Ms tusolni sem birtam, le kellett ülnöm pihenni. És azt hittemelájulok, plusz már hányingerem is volt.

2009. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szénhidrátokat hagyd el az étkezésedből, csak nagyon minimálisat fogyassz, azt is inkább gyümölcS formájában (délelőtt). A kenyeret (barna is), tésztát, rizst, csokit, kekszet teljes mértékben felejtsd el. Emellett fuss naponta legalább egy órát (ha nem vagy kondiban folyamatosan növeld az időt), vagy járj el minden nap úszni. Tarts minden héten egy víznapot, azon a napon csak folyadékot fogyassz - természetesen nem cukrosat! Kétnaponta igyál meg egy filterből készült mályvateát - vigyázz, mert nagyon meghajt, de jó tisztulás. Nekem sport nélkül, csak a kajára odafigyelve fél év alatt ment le 13 kg.
2009. szept. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
egyél csak almát, barackot, paradicsomot, ubrokát, joghurtot, kefírt, kizárólag reggel 9 előtt minimális szénhidrátot (pl egy barna magos kifli), az egész ne haladja meg az 600-800 kcalt naponta. ha emellett végzel egy kis tornát (nem sokat, különben elájulsz) olyan 5-7 hét alatt le tudod fogyni. azt nem mondom, h jól is fogsz kinézni, mert ugyanúgy 'plötty' maradsz, mivel ebbe nem fér bele az izomzat építés, de ha gondolod vágj bele. amúgy mitől KELL pont most lefogynod 15 kgot?
2009. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

ezt a módszert is kipróbálhatod (16:10es voltam):

A diéta lényege: sokszor de keveset!

Amit tudnod kell:


? a napi kalóriabevételed nem haladhatja meg a 700 kalóriát!

? egy nap legalább 2 vagy 2,5 liter szénsavmentes ásványvizet meg kell innod!

? a fogyókúra alatt kerünöd kell a sima kenyeret!

? 6 óra után nem szabad enned!

? a fogyókúra közben elengedhetetlen a rendszeres mozgás!


A fogyókúra:


A fogyókúra alatt naponta 6-szor kell étkezned. A reggelit 8 óra körül, a tízórait 10 órakor, az ebédet 12-kor, 4-kor uzsonna és 6-kor vacsora.


1; Reggelire: egy pohár joghurt, mellé 2 szelet pirítóskenyér, amihez megfelel 2 dl alacsony zsírtartalmú tej.

2; Reggelire: tükörtojás vagy tojásrántotta pirítóssal és teával.

3; Reggelire: egy tányér gyümölcsös müzli joghurttal vagy tejjel összekeverve, és hozzá egyél egy almát, vagy barackot.


Tízórai: valami könnyű ételt egyél, pl. joghurtot, vagy müzliszeletet. És ne felejtsd el az ásványvizet!

Ebéd: mindig azt egyél ami éppen otthon az ebéd, csak került a zsíros húsokat, és a pörköltet!

Uzsonna: ehetsz müzlit, vagy csinálhatsz magadnak zöldséges szendvicset,esetleg salátát.

Vacsora: szintén ehetsz salátát, joghurtot, gyümölcsöket?a lényeg, hogy könnyű ételeket fogyassz, és ne sokat!


* Tipp: járj el aerobick órákra, vagy futni a barátnőiddel, ha erre nincs időd, esténként végezz otthon tornagyakorlatokat!

2009. szept. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
16:09.es vagyok ismét. Én is 85 kiló vagyok, de most szültem négy hónapja. A héten kezdem el ismét a "diétát", remélem tavaszra elérem a 70-et!! A sportra a baba mellett nem lesz időm sajnos... Ha akarod elkezdheted velem, és megosztjuk a tapasztalatokat, meg hogy ki mit evett aznap stb...
2009. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

én is 85 kg vagyok, 10 kg-t szeretnék fogyni. már sokszort nekiálltam, tornázni nem nagyon tudok a zivem miatt, de megprobálok reggelizni, amit eddig nem tettem, és ebédre csak keveset. kenyeret nem eszem, reggelire egy kifli, délelött gyümölcs, ebéd épp ami van de fött legyen, délután kévé, vacsira vagy semmi, vag kenyér nélkül valami..

kevés tészta, kevés krumpli, és nincs édesség, csak annyit eszem, amennyi cukor kell a anapi két kávlmba., én egy hete kezdtem, napi 30 felülést is kibirok, de ennyi. kiváncsi vagyok, mikor mozdul meg a mérleg.. mai sulyom 34 kg..

32

2009. szept. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mai súlyod 34 kg???? hívd a rohammentőt!!!! :DD
2009. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!