Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1200 kcal minőségi ételekből...

1200 kcal minőségi ételekből (zöldségek, gyümölcsök, húsok) jó egy napra?

Figyelt kérdés

1112 gramm protein, 107 gramm ch és 42 gramm zsír. Így oszlik el. Valamivel több, mint 1200 kcal. Ez így jó volt ma?

Ennyit soha nem ettem, de ma nagyon éhes voltam.


2013. febr. 4. 17:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Most látom, bocsánat csak 112 gramm pr.
2013. febr. 4. 17:19
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyitől jóllaksz, akkor jó.


Azt azért leírod hogyan lehet viszonylag kevés (1200kcal) kajával 100g szénhidrátot megenni? Ilyen sok van a gyümölcsökben, vagy zöldségekből naaaagyon sokat ettél és ennyire jön ki?

2013. febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Figyelj rengeteget ettem ma, és szégyellem is magam. Én nem szoktam csak 700-900 kcal között enni, egyszerűen nem bírok többet, de ma majd kidurranok.

Sajnos sok gyümölcsöt is ettem, abból jön össze a ch. Reggel meggyet ettem, majd almát, almákat, kiwiket, narancsot és még szemeztem egy mangóval, de az már nem kellett. Megettem fél kg brokkolit párolva, fejes káposztát nyersen uborkával, kalifornia paprikát, paradicsomot, húha nagyon sok mindent. Nem tudom hogy lehettem ennyire éhes.

2013. febr. 4. 17:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Egs. Nem rossz, zöldség-gyümölcs mehet.


Ha a zöldségből eszel többet (mint gyümölcsből) az azért lesz még jobb, mert sokkal kedvezőbbek a hatásaik, alacsonyabb a szénhidrát tartalmuk, és milyen szénhidrát van a zöldségekben? Ez az a bizonyos lassan felszívódó rost (legalábbis részben). Ahogy ma ettél az jó volt.

2013. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
uhh mintha magamat olvasnam :D en is zabalom a zldsegeket le kell allnom mert tagitja a gyomrom :(
2013. febr. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!