Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy kezdjek neki?

Nem tudom, hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Segitsetek, ti hogy csinaltatok?


En tehetetlen vagyok, osszevissza eszek.. nem tudok neki fogni. Valami etrendet javasolnatok? Mozgast?


Fogyni akarok 5-6kg koszonom elore is !



2013. febr. 5. 14:01
 1/4 Mirk ***** válasza:

Akaraterő.

Össze-vissza eszel és úgy gondolod, hogy valaki a neten majd megállítja a kezed?


"Valami etrendet javasolnatok? Mozgast?"


Ezek szerint te is tudod, hogy figyelni kéne az étrendre és mozogni, csak nem csinálod.


Ne egyél édességeket, chipseket és hasonló hülyeségeket. Te is tudod, hogy mit nem kéne enned, csak nem akarod hanyagolni őket mert szereted őket. Minden kövér ember tudja mit kéne csinálnia.

Te is tudod, hogy kéne sétálni, futni, biciklizni, edzeni bármit, csak csinálni valamit. De nem csinálod hanem kérdezgetsz egy netes fórumon és mellette össze vissza eszel.


Úgy kezdj neki, hogy egyszerűen nem veszel több édességet és nem zabálod tele magad hányásig minden étkezésnél. Ez egy jó kezdet. Naponta legyen 5-6 étkezésed ami nem csokikából meg sütikéből áll, hanem olyan ételből amiben tápanyagok vannak, nem cukor. Egyél sok húst és zöldséget, gyümölcsöt mértékkel.

Sétálj vagy biciklizz a munkahelyedre vagy az iskolába, tornázz otthon netes videókra, súlyzózz, táncolj, ússz bármi. Ha úgy gondolod, hogy "nincs rá időd" vagyis túl lusta vagy hozzá akkor maradj kövér.

Minden csak rajtad múlik. Te is tudod ezeket amiket leírtam, csak önmagadnak nem akarod elhinni. Ha nem bírod ki édesség nélkül egyél naponta egy tejszeletet mondjuk. EGYET. Nem egy tábla csokit.

2013. febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:
Egyél öszze-vissza, amikor csak eszedbe jut. Viszont akkor ne egyél semmi cukrosat és keményítőset. Ilyen egyszerű: zöldség + hús.
2013. febr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

kemenyitok koze mi tartozik?


Amugy koszonom! Igazatok van..:/ sajnos elso es masodik hozzaszolok!

2013. febr. 5. 14:57
 4/4 poiu ***** válasza:
Keményítő ami fehér: liszből készül (pékárú), rizs, krumpli, tészta, plusz ne egyél semmi cukrosat. Ehetsz össze vissza nyers répát, sovány sonkát.
2013. febr. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!