Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek mint tini, az...

Mit tegyek mint tini, az eredményes fogyás érdekében? A többi lent!

Figyelt kérdés

Régebben elkezdtem az úgynevezett capoeira aerobikot, aztán valahogy abbaszakadt... Igazából úgymond félek újra belekezdeni, mert nem szeretnék megint kudarcot vallani. Egy időben erős izomlázam lett, hátfájós családból származok (sérves mindenki), így akkor tartani akartam egy hétvége szünetet, aztán csak halogattam és halogattam a folytatását. Szeretném megint elkezdeni, de ezúttal úgy, hogy eredménye is legyen. A kérdéseim az alábbiak lennének:


A hét minden napján tornázzak? Milyen időpontban? Milyen étrenddel? Mi ajánlatos a mérsékelt ételfogyasztás és a torna mellett?

Kérjek étvágycsökkentő "gyerekbogyót" pluszba az orvosomtól, vagy felesleges? Nem mintha annyira rettentő sokat ennék, de segítségemre lehet.


Igazából sportolni is szeretek/szeretnék, de a súlyom miatt sem teszem, rosszul érzem így magam mások előtt... tudom, ironikus.


14/L 167cm 65kg



2013. febr. 5. 16:39
 1/1 dieta ***** válasza:
Étkez változatosan és mértékletesen.Kerüld a sok cukros dolgot.Mindenképp végez rendszeresen valami mozgást (torna,séta,lépcsőzés,kocogás)szintén mértékkel.Előszór kevesebbet majd ahogy az izmok hozzászoknak a terheléshez lehet növelni.Ha az elején túl sokat akarsz jön az izomláz.
2013. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!