Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon erős étvágy csökkentő,...

Nagyon erős étvágy csökkentő, akár házi szer akár boltban kapható, tudnátok ilyeneket? Köszi.

Figyelt kérdés

2013. febr. 5. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Szia!

Egy rendes diétához teljesen felesleges az éhezés, sőt igazából egy éhezőssel csak rosszabbul fogsz kinézni, meg hamar fel is kapod a leadott kilóidat.

Szálkásító diétát keress, lassú viszonylag, de tartósabb, meg sokkal inkább zsírból fogysz mint izomból.

2013. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oké köszönöm a válazt! De nem ezt kérdeztem :)
2013. febr. 5. 19:33
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Sajnálom hogy nem fogtad fel amit írtam, látom teljesen fölösleges ott válaszolni.
2013. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem, én felfogtam, tényleg és meg is köszöntem , tisztában vagyok azzal amit írtál.

Csak azért szeretnék étvágycsökkentőt mert mostanában sokat vagyok itthon sokszor rámjön a falás érzés, és azt szeretném valahogy kiiktatni.

2013. febr. 5. 19:40
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Nézd a legegyszerűbb módja az hogy ezt elkerül hogy lassabban felszívódó szénhidrátokat eszel (lásd glikémiás index) máris elkerülhető, de jó módszer erre a víz ivása, ha a falási rohanod viszont pszichés vagyis a nem vagyok éhes de úgy zabálnék, annak hosszú távon nem lesz fogyás vagy súlymegtartás a vége.


Ne várja már mindenki egyből a szereket.

2013. febr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mirk ***** válasza:
56%

Ha nem kenyeret ennél édességekkel és tésztával nem lennél éhes 3 óránként.


Lakj jól hússal és zöldségekkel. Ezek után sokáig nem leszel éhes.

Kezdj el sportolni.

2013. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sportolok. És köszi a választ! :)
2013. febr. 5. 20:15
 8/8 anonim válasza:
100%

Szia.

Fire raid,brutal blade,revex(termogen zsiregetok). Zold tea,kave,feherje. Ezekhez szedj spirulinat mert savasitanak es arra csak ehesebb leszel es pont a pekarut fogod kivanni. Ezenkivul jarj el otthonrol es kosd le magad,ha unatkozol tobbet eszel es szarabbakat mert ugye valojaban nem vagy ehes. Jo etvagycsokkento a tukor es a merleg egyuttes hasznalata is es egy cel kituzese esszeru hatarokon belul. Ha sportolsz es ilyeneken agyalsz ott tuti h valami lelkis dolog van,mindenekelott azt probald meg felfogni,hogy az emberek mindig terdre akarnak majd kenyszeriteni es ha nem embereled meg magad es meg fogsz hizni 2 perc alatt foldre kerulsz. Udv,remelem sikerult mar es foloslegesen irtam,ha meg nem akkor hajra es ne zabalj mert ki fognak csinalni mert onbizalomhianyos leszel ha hagyod!

2013. dec. 18. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!