Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen alakból (kép) mennyi...

Ilyen alakból (kép) mennyi idő alatt és hogyan lehetne ilyen alakot kihozni? (kép)

Figyelt kérdés

Ha egyáltalán lehetséges. Talán kicsit vékonyabb vagyok mint az első kép, de hasonló.

1. alak [link]


2. alak (ami a cél lenne kb.) [link]


Tudom, hogy elég távoli cél, de jó lenne.


20/l 60 kg.



2013. febr. 6. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azzal h az elso kepen sokkal szebb a csaj alakja nem sokat segitek, igaz?
2013. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaz, én csaj vagyok, de nekem a cél inkább az első képen szereplő csaj :D nagyon szép, nőies alakja van!
2013. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Mindkettő csinos, nem kell sok változás egyiktől a másikig.


HOGYAN - mindig egészséges táplálkozással és edzéssel. Az edzésben könnyű kiegyezni, a legtöbb edzés jó.. de sajnos pont ez a mellékesebb. Az a bizonyos egészséges táplálkozás, az a nagy vízválasztó. Ugyanis mást fog mondani az agymosott dietetikus, mást a nőklapjakáfé.. mást a táplálkozástudomány..


De pár hónap alatt simán lehet ennyit változni.

2013. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az első képen kb 24-25% a testzsír.

a másodikon meg kb 17-18%.

szálkásító diétával,heti 5x1óra aerobbal 2-3 hónap alatt meg lehet csinálni ilyen szintű testzsír csökkentést.

mindenesetre mérj testzsírt mielőtt elkezded és a diéta alatt is kövesd figyelemmel a csökkenését.

2013. febr. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első csaj ezerszer szebb.
2013. febr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
első szebb! nah mindegy én segítek: futás/séta/bicikli/egyéb aerob mozgás minimum 40 perc egy nap, heti hét napból. Jó táplálkozás (sok fehérje, sok víz, sok rost...) Sok alvás, kevés éjszakázás, súlyzós edzés és érdemes türelmesnek lenni:) szerintem fél év alatt tuti sikerül és akkor nagyon kényelmesen meglehet csinálni
2013. febr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!