Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16éves vagyok 80kg és hogy...

16éves vagyok 80kg és hogy adhatnám ezt a testsúlyt? Küldhetek emailt is emailom: paranoid3141@gmail.com Olyantol kérnék tanácsot aki már tapasztalta is de mindegyiket kiprobálnám ha jónak hangzik

Figyelt kérdés
Fogyás Pm! Akarat erőmmel nincs gond! csak adjatok tanácsokat amik jók is
2013. febr. 10. 20:01
 1/4 A kérdező kommentje:
és még Fiú vagyok és ezt a testulyt leszeretném adni annyira hogy felfigyeljenek rám a lányok is :) Segitsetek !!!!
2013. febr. 10. 20:37
 2/4 anonim válasza:
Sokszor egyél keveset! Egyél sok zöldséget, csirkehúst, halat és gyümölcsöt! Minden étkezés előtt igyál meg egy nagy pohár vizet. :)
2013. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké köszi és csak ezeket egyem kontrétan?mert akkor nem eszek mást.Hála a sulinak 1héten van 3tesi orám is alapjáratba 5 tesi ora.Milyen sportot végzek hogy ne legyek az a hájas?hogy jól nézen ki az alakom?
2013. febr. 10. 21:25
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én 23 kg.ot fogytam egy év alatt! Ettem mindent amit csak megkívántam!! Csak feleztem az adagokat minden étkezésnél! Pl.ha reggelire megeszel 2 db.zsemlét,mostantól csak 1db.ot egyél! Napi 1.5-2-2.5 liter víz,és heti 3-4x aerobik,és vagy futás!! Otthon dvd.én.1 órát!! A test mozgás a legfontossabb,ugyan is ettől égnek a kalóriák! Ha sikerül lefogynod,csökkentheted a mozgás időt! Viszont minden nap kocogj egy fél órát,hogy fennt tartsd a súlyod! Remélem hasznos választ kaptál tőlem! Sok sikert! :-)
2013. febr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!