Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 695,4 kcal lenne nekem szükség...

695,4 kcal lenne nekem szükséges naponta. Mit egyek? Írjatok nekem menüt egy-két napra?

Figyelt kérdés
Űköszii! :)
2013. febr. 11. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Viz,2 szelet pufirizs,1 alma


ez kevés,akárhol számoltad,hülyeség

2013. febr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a heti 1 kg zsír-hoz méred :) Szerintem napi 1200-1500 kcal, és 500 kcal lemozgás ( 1 óra futás, 5 perc lépcsőzés kb annyi) így napi 1000 kcal mínuszban vagy, az heti 7000 kcal mínusz, az elvileg 1 kg zsír, ahogy én tudom. De ne a kg-ot nézd szerintem.
2013. febr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt meg hogy számoltad ki? Ezt ugyanis úgy hívják, hogy KOPLALÁS...

Ha ennyi kalóriát akarsz bevinni naponta, csak rajta... de arra már most készülj fel, hogy ezt életed végéig nem fogod tudni tartani és amint megemeled a kalóriamennyiséget a szervezeted minden egyes pluszt le fog pakolni, még a víztől is hízni fogsz és kb. 2x 3x annyit fogsz majd visszaszedni mint amit leadtál... A szervezet zsírlerakása ugyanis nemcsak genetika és egészségtelen életmód, hanem egy túlélési mechanizmus is... az ilyen jellegű koplaltatással ezt a mechanizmusát indítod be, mert én még soha életemben nem láttam olyan embert, aki ilyen alacsony kalóriával tartóst fogyást produkált volna...

2013. febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1432-re jött i egy másikon. Gondolom ez a jó..:) Akkor ehhez írjatok valami menü félét
2013. febr. 11. 12:06
 5/7 A kérdező kommentje:
valamit elszámolhattam vagy nem jól csinálhattam..:) Amúgy az edzésmester programot csinálom.:)
2013. febr. 11. 12:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Hehe, igen, egy kiskutyának elég lenne.


Miket egyél? Amit az emberek esznek, anélkül hogy megbetegednének, elhíznának.

Húsokat, zöldségeket, gyümölcsöket. Egy menü? Hát főtt-párolt zöldség hússal (vagy nélküle). A kedvenc fűszerezéseddel, a párolt zöldségeket

2013. febr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

..érdemes zsiradékon indítani, és fokhagymával, gyömbérrel, csípős paprikával ízesíteni.


Én sok hagymával indítom. Hogy milyen zöldségből, és hogy mellé mit eszem, szinte már csak ízlés kérdése. Télen: ami van, a káposzta viszonylag olcsó.

Nyáron nyilván változatosabban lehet enni! :)

2013. febr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!