Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Még többet fogynék! Hogyan?

Még többet fogynék! Hogyan?

Figyelt kérdés

Kezdetnek: sosem voltam vékony, de sportos alakom volt. 7.es koromra kezdtem felszedni a kilókat,

16 évesen már 80 kg körül lehettem.

Eljártam táncolni, de ugyan úgy étkeztem, persze a vacsira ügyeltem.

Lement pár hónap alatt 5 kg.

75 voltam 2010-ben


Elköltöztünk, a depresszió miatt felment 80ra a súlyom, majd 85-re. Mindent kipróbáltam, diéták, stb, 80 körül voltam.


Idén nyáron nekikezdtem a fogyókúrának, étkezést leginkább, diétákat, tudom, hogy nem egészséges, de csináltam. 78 kgra mentem be.


Most egészségesen táplálkozom, legalább is próbálok, vacsira keveset eszek, és szedek egy táplálék kiegészítőt is.


Pár napja mérekeztem, 75.6 kg voltam. Most iratkoztam be táncra, ami annyi lendületet adott lelkileg, hogy tudom, most sikerülhet!


Ha lenne időm, edzeni is eljárnék, de dolgozom, és suliba is járok...

Otthon edzeni meg fáradt vagyok, mert este még házit írok, reggel meg nagyon fáradt vagyok...


kb 160 cm vagyok 75kg

Szerintetek mennyire kéne fogynom?

A nyárra reális érték a 65 kg?

(pl július, vagy aug?)


Mit tanácsoltok?


2013. febr. 12. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen reális a kitűzött cél. Figyelj, hogy rendszeresen egyél kiegyensúlyozott adagokat. Napi 5 alkalommal kevesebbet.
2013. febr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha reggel egy kis átmozgatással kezded a napot kevésbé leszel fáradt. 10-15 perc biztos belefér. Rengeteg topicnál találsz jó tanácsokat, hogy mit tegyél. Kevés CH , több fehérje, még több zöldség, salátaféle. Gyümik a reggeli, délelőtti órákban. Ha havi 2 kg-ot fogysz, nyárra csinos leszel.

Sok sikert!

2013. febr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!