Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elkezdtem fogyókúrázni,...

Elkezdtem fogyókúrázni, megszabadultam 12 kilótól, mindenhonnan lement szinte egyet kivéve! A Hasamról. Csípőtájt ugyan lementek a hurkák de elől még roszabb majdnem mint régen. Konditeremben milyen gyakorlattal tudnám ezt eltüntetni?

Figyelt kérdés
Van esetleg valami fogyós módszer,illetve testmozgás ami a hasról nagyon eredményesen szedi le? Futni,kocogni nem sokáig birok,1km és szinte haldoklom.Pedig ez vinné le leginkább. Egyébként változtattam az étkezési szokásomon is, este 6 után nem eszek csak gyümölcsöt vagy nyers zöldséget. Vagy ez hülyeség?
2009. szept. 6. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Este 6 után elvileg gyümölcsöt sem kéne, legfeljebb olyat, ami kifejezetten savanyú, vagyis nincs benne sok cukor. Olyat főleg csak délelőtt, délután pedig olyanokat, amikben nagyon kevés a szénhidrát, (vagy lassan felszívódó) de sok a rost.
2009. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
már többször írtam h a 6 után nem eszünk dolog b*romság, de most újra elmondom :) ez akkor érvényes ha az ember már 8-9-kor lefekszik aludni. Ha ennyire nem eszel az anyagcseréd is lassul, és egy idő után idegbeteg leszel, és igen a hasad is attól olyan! tapasztalatból beszélek, 3 hónapig csináltam a 6 után nem evést, és a hasam nekem is rosszabb lett, nem tudom mért. Lehetséges, hogy már az izmot kezdte el lebontani a szervezet, ha éhezel kénytelen ahhoz nyúlni, azt könnyebb eltűntetnie, mint a hasról a párnákat. Én este általában pont gyümölcsöt szoktam enni, joghurttal, egy kis műzlivel. Tudom h azt is mondják h este nem jó gyümölcsöt enni..mondjuk a testépírő haverom mindig azt ezsik éjjel, túróval. Joghurt, túró, sonka ilyesmi nyugodtan mehet. Szerintem a legjobb az lenne ha elkezdenél "normálisabban" enni és ugye kondiznál. Heti 3-szor legalább. Én úgy csinálom h kb 1 óra edzés kondigépeken, aztán 30-40 perc kardio (elipszis trainer/futópadon gyorsgyaloglás/taposógép) + 150 felülés. Eddig jól haladok. Ha így csinálod a szervezet egy idő után "kénytelen" lesz lefogyasztani a hasadat.
2009. szept. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, mikor megláttam az első válaszolót, rögtön írni akartam, de aztán láttam, hogy a 2. meg is tette. 6 után nem eszünk...persze. Én délben kelek.
2009. szept. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben van,köszönöm a válaszokat. Kipróbálom akkor így,hogy viszek bele kardio gyakorlatokat.
2009. szept. 7. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!