Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Borzasztóak a méreteim szerint...

Borzasztóak a méreteim szerintetek? Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

17/L

160cm - 70kg


Mellbőség:90

Derék:80

Csípő:100


2013. febr. 13. 21:08
 1/7 A kérdező kommentje:
A combom: 56
2013. febr. 13. 21:08
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezekből az adatokból elég túlsúlyos vagy, de szerintem ezt te is tudod. Én 159 cm vagyok 48 kg 21 éves lány 84/62/89-es méretekkel, szóval szerintem fogynod kellene. Kezdj el sportolni és figyelj arra, hogy mit eszel, ahogy én is teszem. Én hetente 3-4 alkalommal sportolok 1 órát és minden nap legalább 1 órát sétálok. Próbáld meg a chipseket, édességeket, sült krumplit és az ezekhez hasonló "szemét" kajákat kerülni, ez persze nem azt jelenti, hogy soha nem ehetsz ilyeneket, én csak süteményt szoktam enni, de azt is hetente 1x hétvégén (mértékkel). Egyél sok zöldséget, húst és gyümölcsöt mértékkel, emellett próbáld meg a szénhidrátbeviteled csökkenteni. Én a kaloriabazis.hu segítségével fogytam le, ezen az oldalon vezetem, hogy mennyi kalóriát ettem és mennyit égettem el.
2013. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
en is hasonlo meretekkel rendelkezem, 20 vagyok, 160 cm, de 74 kg, eddig 14 kgot fogytam, de meg csinalom! kb 65 akarok lenni
2013. febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 poiu ***** válasza:
Szerintem ezek jó tanácsok. Hozzáteszem nem kell programszerűen sétálni, egyszerűen menj mindenhová gyalog :-). És a csipszet, kólát nem mérsékelni kell, hanem elfeledni. Csinálj zöldségchipszet.
2013. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig jobb programszerűen sétálni! Az, hogy naponta hatszor sétálsz tíz percet az nem egyenlő egy óra egyenletes, tempós gyaloglással.
2013. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
a 48kg-os lány nagyon szexi lehet :D (irónia)
2013. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tornázz sokat,igyál sok vizet,fogyassz zöldségféléket.

Nekem a 167cm-hez ugyan ezek a méreteim- csak derékban vagyok 70cm,és egy kg-ot sem akarok fogyni.(60kg vagyok).

2013. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!