Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha lefogyok, akkoris kinnt...

Ha lefogyok, akkoris kinnt lesz a fenekem a nadrágból/bugyiból?

Figyelt kérdés
Van feleslegem, és a fenekem "csíkja" sokkal fentébb ér véget mint másoknak. Pl ha állok, és egy sávot húzok a bugyim tetejéről előlről folyamatosan hátra, akkor azon is túlmegy a fenekem, holott a csinos lányoknak épp hogy nincs kinnt az egész **-juk, ugyanakkor a fenekük sincs kinnt. Ez genetika, vagy egyszerüen ha lefogyok, nekem is lenntébb fog kezdődni a fenekem?
2008. jún. 5. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%

???

mi az a **?

2008. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
A feneked "csíkja" akkor is hosszabb lesz, de ezt nagyon ügyesen el lehet kendőzni, ha nem hordasz csípőnadrágot és csípőtangát. Mostanában amúgy is divat a magas derekú nadrág...
2008. jún. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az a ** nem akartam kiirni de akkor leírom: a puncim teteje nincs egyvonalban a fenekem tetejével, hanem továbbér. Na, jó alpári voltam :) enyhe túlzással: a fenekem vége majdnem a köldökömmel van egyvonalban.
2008. jún. 5. 17:43
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez sajnos genetikai adottság. Ha nagyon zavar, akkor ne hordj csípőnacit. Nekem van olyan csoporttársam, akit ez nem zavar... sőt még rá is játszik... mindig lehajol és mutogatja a fenekét :S
2008. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Na, jól kibaszott velem az élet :(
2008. jún. 5. 18:24
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
nem tehetsz ellene, rövid agerinced és így fejjebb van a farcsontod , ott indul ki a csík.
2008. jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Ez genetika, de ennél nagyobb bajod sose legyen :)
2008. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
ilyenről még nem is hallottam, de akkor ez genetikai dolog lehet. Vegyél magas vagy közepesen csípő nadrágot, hogy eltakarja vagy ha picit nagy a hátsód akkor ha fogysz jobban összeér rajtad a nadrág vagy vehetsz nagyobb méretűt ha úgy kényelmesebb. Engem is megáldott a sors óriási homlokkal, de nincs frufrum mert pattanásos vagyok és állandóan csúfolnak:(
2008. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Pedig a frufru tudod milyen sokat segítene? Amikor meg otthon vagy, vagy alszol, feltudod csatolni, plusz nem kell sokat tenni érte hogy csökkentsd a patikat, kenegetni kell alkohol tartalmú készítményekkel, ami fertőtlenít. Szerintem érdemes lenne frufrut vágatnod!
2008. jún. 9. 08:10
 10/17 anonim ***** válasza:
10%

Magyarán túl nagy a segged?

Fogyjál onnan egy kicsit és kész.

2009. márc. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!