Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek ma este vacsorara,...

Mit egyek ma este vacsorara, ami laktato, de dietas etel?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
saláta csirkemellel, gyümölcsök,
2013. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
En ugy tudom, hogyestere nem szabad gyumolcsot enni, mert cukor van benne.
2013. febr. 16. 14:56
 3/12 anonim ***** válasza:
A legjobb választás valójában fehérje lenne, friss vagy párolt zöldségekkel.
2013. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
20%

Ige,ahogy az első válaszoló írta.Saláta,és csirke.Gyümölcsöt délelőtt kell enni.És a közhiedelemmel ellentétben:

-A csirkemell nem diétás étel,és nem egészséges.A csirke ezt a részét nem használja semmire.

-Mikor mérgező,vagy rossz dolgot szed fel,a mérgek ide is kerülnek.

-A csirke legegészségesebb része a szárny,mert ezzel egyensúlyozza magát,és a comb,mert ennek is fontos szerepe van a csirke életében...

2013. febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nos.. nálunk is comb van, az biztos hogy párolt zöldségekkel igen jó.
2013. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mirk ***** válasza:

Bármilyen hús jó zöldségkörettel.

A "közhiedelemmel" ellentétben nincsenek diétás és nem diétás ételek, az pedig, hogy a csirkemell/sertéshús/akármi nem diétás nevetséges számomra. Az ételeknek van tápértéke és kalóriatartalma, mindegyiknek más és más. Azt hívják általában diétásnak ami alacsony kalóriatartalom mellett, magas tápértékkel bír. Ezen ismeretek birtokában neked kell mérlegelned, hogy mit szeretnél enni.

2013. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
én este 5 után nem eszek. de előtte zöldség sali+csirkecomb lesz a menü(sutoben sult)
2013. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
# 7- Legalább ne reklámozd ezt az 5 utáni nem evést.
2013. febr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na most vacsiztam. Vegul csinaltam egy rantottat(1 tojasbol, zsiradek nelkul), amihez ettem 1 szelet pragai sonkat, valamint 1 graham kenyeret, illetve paradicsomot.
2013. febr. 16. 18:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát, ugyan kenyeret egy válaszoló sem ajánlott, de mindenképpen egészségedre váljék!
2013. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!