Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy híztam?...

Annapanna9898 kérdése:

Miért érzem úgy, hogy híztam? Nem is eszem sokat.

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy híztam, pedig még a mérleg is egy kilóval kevesebbet mutat reggelenként, mint szokott. Ez szerintetek amúgy normális testsúly? 160 cm, 49-51 kg, 13/L

Előre is köszi a válaszaitokat!:)



2013. febr. 18. 07:12
 1/5 anonim válasza:
igen, az teljesen normális nyugi:)) Amugy lehet hogy azért érzed úgy mintha híznál mert nem mozogsz eleget, sokat fekszel, ülsz.. és akkor elő jőn ez az érzés..
2013. febr. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tényleg 13 évesen kilókkal és hízással foglalkozol?


Nem kell kenyeret enni, édességeket és tejet, és nem fogsz hízni, nem kell méregetni magad: látod a tükörben az alakodat. A mérleg nem tesz különbséget aközött hogy izom van rajtad, vagy pedig zsír! A tükör igen.

2013. febr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. febr. 18. 09:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Normális a súlyod, talán csak nem mozogsz eleget. Sétálj, bicajozz :)
2013. febr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Dee...szoktam mozogni, egy héten kétszer három negyed órát szoktam úszni. Plusz még szertornázni 1,5 órát(de azt nem túl keményen). Sajna most egy kicsit kimaradtak az edzések majdnem egy hete mert itthon kell lennem mert beteg vagyok:((((
2013. febr. 18. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!