Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Ma kezdtem el,...

Mit tehetnék? Ma kezdtem el, hogy napi ötször keveset illetve teljes kiőrlésű stb. Dolgokat eszem. Egész nap éhes vagyok.

Figyelt kérdés
Eddig kevés alkalommal,de laktató kajákat ettem,rendesen mar az éhség:(
2013. febr. 19. 12:13
 1/7 SzErika22 válasza:
Ha éhes vagy, igyál... Persze cukor- és szénsavmentes italokat, nekem bevált!!
2013. febr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

lehet pszichoszomatikus is = nagyon rákészültél fejben a tudatos táplálkozásra, nagyon arra hangolod az agyad, hogy na akkor ez most fogyis és belül mindig van ilyen félelem a fejedben, hogy éhes vagy/leszel, mert diétázol


velem ez volt a helyzet, ne tudatosítsd magadban annyira erősen


ja és sok folyadék! az telít. remélem tudtam segíteni.

2013. febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi!igen,elég nehéz,mert eddig csak bekaptam gyors valamit vagy amit épp megkívántam betömtem...így meg,hogy oda kell figyelni egész nap azon jár az eszem mit ettem,mit fogok enni...és éhes vagyok.már megittam másfél liter folyadékot ma:)
2013. febr. 19. 12:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a radikális változást még nem szokta meg a szervezeted.


Én 120 kilóról mentem le 95-re. És eleinte nem változtattam az étrendemen (kb 3 nap) akkor csak annyit tettem, hogy pl a nagy tál ebédet megfeleztem. Ettem rendesen ebédet csak a felét 1-2 óra múlva a másik felét. Vacsinál is ez. Aztán 3 nap után már arra is odafigyeltem, hogy mit eszem, de a mennyiséget nem csökkentettem. Akkor jött az egészséges kaja fokozatosan. Az ebédet megfeleztem.

Másik: anyagcsere felpörgetéséhez inni kell. Ebéd előtt és után érdemes 1 bögre vizet vagy teát meginni (tea szimplán max citromot facsarva bele)

A reggelt is zöldteázással indítom, akkor még nem eszek semmit. Inkább kelj fel félórával előbb, de a reggeli az legyen igényes és ne kapkodj!


Aztán kb. 1,5 hét után 200 kcal-val csökkentettem a fogyasztásom, majd pár nap múlva megint 100 kcal-val és végül beállt az egyensúly.


És egy jó tanács: érdemes úgy megválogatnod, a kaját amit életed végéig kellemesen tudsz követni. Akkor gyakorlatilag soha nem szeded vissza a kilóid.

2013. febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.. Először is azt nézd meg, hogy ok, hogy ötször eszel, de mindent eszel-e amire a szervezetednek szüksége van.. Nem-e valami hiányt jelez az éhség.. Második ok, hogy keveset eszel, de nem mindegy, hogy mennyire keveset.. Az ötször kevés nem azt jelenti, hogy megeszel egy almát, két kekszet meg két banánt ugye?
2013. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A teljes kiörlésű cuccok hülyeségek! Ugyanúgy hízlal, mint a sima, csak kétszer annyiba kerül.

Egyél sok húst, zöldséget, gyümölcsöt, ezekbőrl szinte bármennyit( kivéve nagyon édes gyümölcsök és banán) és nem leszel éhes.

Persze, nem mondom, hogy olyan laktató egy csirkesaláta, mint egy jó adag mekis kaja, de meg kell szokni.

2013. febr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a teljes kiőrlésű péksütik nem azért jók mert kevesebb a klória értékük, 1 kg sima kenyérbe és 1 kg teljes kiőrlésű kenyérben szinte elenyésző mennyiségű a kalória különbözet.


A nagy tudománya ott van, hogy lassú felszívódású CH. Tehát az ember nem olyan hamar lesz éhes és nem vágja fel hirtelen az ember inzulin szintjét.

2013. febr. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!