Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az almaecetes...

Mit gondoltok az almaecetes diétáról? Lehet tőle fogyni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Tucatszor leírtuk hogy nem, zöldségeket és húsokat kell enni, hogy almaecettel vagy sóval ízesíted már mindegy.
2013. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól lehet fogyni, ha van egy jó étrended: fehérje, sok zöldség, némi zsír, minimális CH. A többi felejtős.
2013. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
bocs h megkérdeztem,amúgy meg most olvastam egy másik kérdésnél h az egyik ember 2 hónap alatt 20 kg fogyott vele és nem hízta vissza.
2013. febr. 20. 10:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Kár hogy azt nem olvastad, hogy heti 1 kilónál nemigen lehet többet fogyni.

Kár hogy nem értesz a biológiához, úgy csinálsz mintha az elhízás jelensége az almaecet hiányára utalna..


Bízom benne hogy a fogyasztószeres elképzelést, illetve a 20 kiló fogyást 2 hónap alatt nem gondolod komolyan, csak jólesik eljátszani a gondolattal..


Ellenben az édességfogyasztásodon, kenyér-müzli-tejevésen lehetne gondolkodni.

2013. febr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
te meg úgy teszel mintha mindenhez értenél, amúgy meg azt tudom h nem egészséges, csak kérdeztem h mit gondoltok róla. Csak van aki (pl. első válaszoló) Nem tud ember módjára rendesen válaszolni. Inkább ne írjon csak aki normálisan tud választ adni, TUDOM FELFOGTAM H NEM EGÉSZSÉGES. Danke..:)
2013. febr. 20. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!