Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy hétig nem eszek semmit,...

Ha egy hétig nem eszek semmit, csak naponta pár kefírt, mennyit fogyhatok? Van miből.

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez az, amit ne csinálj. Egyrészt mert a szervezeted nem kapja meg, amire szükséged van, másrészt mert ha megvonod a táplálékot, úgy érzékeli, hogy baj va, és tárolni fog mindent ezerrel! Először max víz menne le.


Válassz inkább vmi hosszabb távú módszert, bár tudom, az nehéz.

Talán kezdd azzal, hogy 1 hétig összeírod, mit eszel és iszol.

2009. szept. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A fogyás és a koplalás nem ugyanaz!

Én elég dagi lány voltam (65 kilós 13 évesen) és én úgy fogytam le hogy mindenből ettem, de mindenből KEVESEBBET. Tehát míg egy 48 kilós átlagos 13 éves 2 húst eszik, addig én csak 1-et ettem. Nem voltam éhes tőle. És sokszor salátát ettem valami körettel, és mostmár 52 kiló vagyok! PErsze nem olyan gyorsan fogytam, de sikerült és ennek nagyon örülök! Egyél sok zöldet, gyömülcsöt és zöldségeket :) Kerüld a zsírban locsogó kajákat :)


Remélem neked is segítenek majd ezek a tippek :)

2009. szept. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Napi 1 kilót fogyhatsz /ugyanilyen módszerrel nekem ennyi ment le naponta/, de az nem zsír, csak víz. 10-15 nap alatt kiszáradsz, és már nem folytatódik tovább a súlycsökkenés. És amint abbahagyod, és visszaállsz a normális étkezésre, 1-2 nap alatt a duplája megy vissza rád. /Amennyi víz lement, ugyanannyi vissza is jön, plusz ugyannyi zsír./


Egyszer láttam egy filmet egy amerikai nőről, aki 350 kiló fölött volt. Ugyanezzel a fajta "fogyókúrával" sikerült neki ekkorára hízni.


Okosabban kéne...

2009. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Hát engem most biztosan le fognak pontozni,de én 10napig léböjtöztem, nem ettem semmir csak napi 4 liter folyadékot ittam, 8 kiló ment le.ez volt fél éve,azóta 1 kiló jött vissza,szóval amúgy nem mondom,hogy nem lehet vissza hízni,ezt is szervezete válogatja az embernek. Amúgy így napi 1 kilót adhatsz le,viszont ha tényleg ezt a diétát választod akkor ne végezz kemény fizikai munkát,mert össze esel!
2009. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!