Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon fontos kerdesem lenne?...

Nagyon fontos kerdesem lenne? Mihamarabb tudnatok valaszolni?

Figyelt kérdés
17 eves lany vagyok, tulsulyos. 169 cm es 95 kg voltam, most 78 kg vagyok. 2 het alatt fogytam 17 kgt ugy h csak egy keves rizst ettem napi egy liter kefirrel. de ma reggel kecsit vereset hanytam es nem merek szolni anyukamnak. mit tegyek? amugy ne faj semmim csak szedulok kisse/
2013. febr. 21. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:

anyukád is láthatta, hogy rohamosan fogysz ... ez a diéta nem hiszem, hogy jót tett ...

bizony szólnod kellene neki, és elmondani mi történt, a véres hányás nem játék

2013. febr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
latta is h fogyok, de o azt hitte h minden nap eljarok futni , de en a haverokkal logtam. folyamatosan jon fel a szamba nyal veresen.
2013. febr. 21. 13:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok, ezzel a "diétával" szépen tönkre teszed a szervezeted. Heti 0,5-1 kg fogyás egészséges. Annyi kalóriát sem eszel, hogy szervezeted a szerveid működését fenn tudja tartani. Ha így haladsz jöhet a kórház.
2013. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de akkor mit tegyek, szoljak anyunak? vagy elmulik egyedul is ha eszek?
2013. febr. 21. 13:18
 5/8 anonim ***** válasza:
szólj anyudnak, mert nem ártan ha rád nézne egy orvos
2013. febr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet jobb lenne, ha látna egy orvos, ki tudja milyen károkat okoztál magadnak ezzel a gyilkos kúrával.

1. nem is kellene hánynod

2. főleg nem véreset

2013. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Legvalószínűbb oka, hogy a fogyókúrától gyomorfekélyed lett (azaz a gyomor nyálkahártyája megszakadt).


[link]


Házi orvosod keresd meg, ragaszkodj hozzá, hogy küldjön gasztroenterológia szakrendelésre.

2013. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kefir és a rizs igen jó hizlalós kaják, gyakorlatilag 2 hétig koplaltál, 17 évesen.. na jó, most mindenképpen megkaptad a büntetésed, valószínűleg túléled, kérdés hogy tanulsz-e belőle.


Menj orvoshoz, mert bármilyen sz.ar kajákat ettél (hogy lehetsz ilyen hülye.. kefir és rizs? ÉHEZŐ VAGY?) de nem okoznak gyomorvérzést. Menj orvoshoz, ha eddig nem voltál akkor MOST indulj, és számolj be a vérhányásról. Szüleidtől is kérhetsz segítséget, hogy vigyenek ők orvoshoz.


Azon hogy buta voltál, nincs semmi szégyellni való, most arra koncentrálj hogy a lehető legjobb kezelést kapd, mert a rizs és a kefir, újra leírom nem kéne hogy ilyen állapotot okozzon. De még az éhezés sem! Fekélytől kezdve.. a fene tudja mi gondod lehet.


Később gyere vissza, ha rendbe jöttél akkor beszélünk arról hogyan fogyhatsz egészségesen, anélkül hogy belehalnál.. keress ennél a kiírt kérdésednél..

Jobbulást, majd írj mit mondott az orvos. Én szívem szerint belenéznék a gyomrodba, látni kell hogy mi vérzett.

2013. febr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!