Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend súlytartáshoz...

Ez az étrend súlytartáshoz megfelelő? Valaki megtudná mondani hogy ez körülbelül mennyi calória és mennyi szénhidrát és fehérje? (Egyébként 14 éves lány 168 cm és 46-47 kg vagyok. )

Figyelt kérdés

Mai napom :

Reggeli:egy pohár víz

Ebéd:salátába beleteszem a karikákra vágott kígyóuborkát(általában a kígyóuborka felét) egy kis paradicsomot meg egy kisebb vékony szelet pulykahúst ami natúron kis olajban fokhagymáson sült és összetekerem a salátát . Desszertnek egy alma.

Vacsinak meg szerintem egy darab őszibarackot fogok enni meg max egy csésze Cappuchinót de azt is édesítőszerrel édesítem.


2013. febr. 22. 13:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Maximum 500
2013. febr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De keress orvost
2013. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez tökéletes de tényleg nem ártana felszedned pár kilót.Ez lehet csak zsír, izom de én a kettőt vegyesen ajánlanám(mindkettő kell) és 55-58 kilót.
2013. febr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Utolsó !!

Köszönöm már sokan mondták hogy nem ártana fölszednem 10-15 kilót de én ennyi kilóval érzem magam úgymond ,,csajnak" .

2013. febr. 25. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!