Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok, anélkül...

Hogyan fogyhatok, anélkül hogy izmosabb legyek?

Figyelt kérdés
Szóval nemrég kezdtem el fogyókúrázni. Egészségesebben eszem, és heti 3-szor Rubint Rékázom. Heti 2-szer kézilabda edzésem van. Az a problémám, hogy bár mentek le kilók , es az alakom is formásabb lett, már túl izmosnak érzem magam. A lábam formás, nem ér össze már a combom sem, viszont igy is túl vastagnak találom. A karommal is ez a baj. Vastag. De nem a zsírtól , hanem az izomtól. Az segíteni fog, hogy ha miután elértem az álomsúlyt , felhagyok Rubint Rékával? Ha nem dolgozom rá folyamatosan "eltűnnek" az izmok? Nem akarok izmos lenni, csak vékony!
2013. febr. 22. 15:14
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha csak vékony vagy, de nem izmos akkor hitvány alakod lesz. Alapvetően az izom adja meg a szép formát. Ha csak csont és bőr vagy az elég rosszul néz ki. Izmosodj csak!
2013. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha nem akarsz izmos lenni, akkor nem tudom miért Rubint Rékát választottad, hiszen neki főként erősítő gyakorlatai vannak. Helyett inkább cardio és aerob jellegű edzést kellene csinálni, ami nőknél a vékonyabb, de puha testet eredményezi, némely izom megerősödésével viszont ad formát...

Az izmokat nem lehet eltüntetni, de ha nem edzel rájuk akkor tovább nem fognak fejlődni, és ha egy kevés kilót felszedsz, akkor látszódni se...

2013. febr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért RR választottam, mert tőle van itthon videónk :) Esetleg akkor ajánlanál valaki mást? Előre is köszi :)
2013. febr. 22. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Tallózz a youtube-on. Pl a jógagyakorlatok inkább nyújtják az izmokat és hajlékonnyá tesznek.

Pl: http://www.youtube.com/watch?v=q5nyrD4eM64&list=PLYe51oLvw9M..

2013. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne butaskodj, az izommal semmi baj.


Tevhitben elsz, hogyha egy kicsit gyursz akkor ugy fogsz kinezni mint Arnold. Ahhoz, hogy a nagyon kifejlett izom "csunya" legyen (mint peldaul itt: [link] ) ahhoz qrva sokat kell gyurnod. Vagyis attol mert egy kicsit rekazol, meg kezizel es izmos leszel, attol meg nem lesz rossz alakod.


SOT!


Barmelyik ferfi/fiu ismerosomet kerdeztem a temaban, mindegyik azt mondta, hogy ha vastag es kemeny (az izomtol) az nem baj! Ha vastag es puha (zsir) az nagyon gaz, es ha vekony es puha az meg ugy ahogy elmegy, de szinte mindegyiknek bejon az, amikor van egy kis izom a non. Megegyszer, nem erre a tulzott bodybuilderes izomzatra gondolok, mint a kepen.


Az izom az jo, az izom az fontos, anelkul nem vagy es nem tudsz csinalni semmit. Nyaron elmentek egy jo kis motorcsonakos vizisielesre es te baromi jol mutatsz a vekony alakoddal a falat kis bikiniben, de ha ket percig nem birod magad megtartani a leceken, mert 1. gyenge a karod es kicsuszik a kezedbol a kotel 2. benak a combjaid es nem tudsz enyhen hajlitott terdekkel a leceken lavirozni, akkor azt fogjak gondolni, hogy oke a csaj, de eleg puhany...


Ha viszont kivillanak a definiciok, amikor strandlabdazas kozben felugrasz a labdaert, akkor minden ferfi futtyogve es szajnyalogatva fogja bamulni a tested.


A modellek akiket a kifuton latsz, azok veznak es puhak. A sportos noket nezd meg, akiknek szep formas, izmos alakjuk van. Az a normalis, az az egeszseges, nem amit a media probal belenk tomni a vezna csontkollekciokrol!

2013. febr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!