Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen még vastagabb a combom?

Figyelt kérdés

10 évig táncoltam (szerb néptáncot, ami elég durván megdolgoztatja a lábat), 4 évig kosaraztam, 5 éve megműtötték a térdemet, ami miatt nem igazán mozoghattam, és mankóztam is, ami miatt a jó lábam majdnem kétszer akkora lett, mint a műtött... Ez már nagyjából helyreállt. októberben koleszos lettem, elkezdtem diétázni és rendszeresen tornázom, azóta lement 8-10 kiló. A gond az, hogy a 6. emeleten van a szobám, és nincs lift. Naponta minimum ötször, de van, hogy többször is meg kell tennem ezt az utat, ami nem baj, fitten tart, csak félek, hogy még vastagabb lesz a combom. Így sem hájas a táncnak köszönhetően, inkább izmos, de nem szeretném, hogy nagyobbak legyenek. Milyen tornagyakorlatok vannak, amik zsírt égetnek, és inkább szálkásítják a combot/váglit, nem pedig növesztik?

(20/L)



2013. febr. 23. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Diéta alatt nem nő az izom sport hatására sem, nőni tömegnövelő étrend hatására fog. Sőt diéta alatt még a legjobbnál is fogsz veszíteni némi izmot.

Zsírégetésnek aerob edzés menjen.

2013. febr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs zsírégető gyakorlat, a zsírt nem érdekli, mit csinál az izom!

Az ilyen "túl vastag valamim, de az izomtól"-típusú női esetek 99%-ban vaklármák.

2013. febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!