Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék minél...

Hogyan fogyhatnék minél hamarabb a combból?

Figyelt kérdés
lány vagyok. 52 kg. sportolok, majdnem mindegy nap:))
2013. febr. 24. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Iktasd ki a szénhidrátokat.
2013. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

* Zöldségek és gyümölcsök maradhatnak azért. A hús, hal, tojás nem is kérdés, hogy szerepelniük kell az étkezésben.

A többi viszont repüljön.

2013. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és ezzel kb. mennyi idő alatt tudnék COMBBÓL fogyni? :) 11 éves vagyok..://
2013. febr. 24. 20:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezzel tudnál fogyni a lehető leghamarabb. Így most pontosan nem lehet megmondani, olyan mintha azt kérdeznéd, hogy mikor fogsz még 15 centit nőni- nyilván az idő fogja eldönteni. De az biztos, hogy ha helyesen táplálkozol akkor szép combjaid lesznek.
2013. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm.:))
2013. febr. 24. 20:39
 6/7 anonim válasza:
ne iktasd ki a szénhidrátokat mert szüksége van rá a szervezetednek. anélkül nem megy. inkább egyél fehér helyett rozskenyeret, sok zöldséget, gyümölcsöt, ne sok édességet, a cukrozott üdítőket felejtsd el. namármost nekem inzulinrezisztenciám van, 15 éves vagyok, 172 cm, és 54 kg. egy éve 62 voltam. minden nap fitneszvideókat néztem és csináltam a gyakorlatokat, és nem ettem sem chipset, sem sültkrumplit(bár ez majdnem ugyanaz), sem édességet, sem tartósítószeres kajákat, és rozskenyeret ettem, meg reggelire általában müzlit, és CSAK vizet ittam, max reggel 100 százalékos narancslevet, amit csak lehetett olaj nélkül sütőben sütöttünk. áprilisra meglett az 55 kg, úgyhogy abbahagytam a dolgot, júliusra az 50,rosszul voltam sokszor, elájultam, kórházba kerültem, kiderült az inzulinrezisztencia, meg a pajzsmirigy-alulműködés, és voltam 49 kg is. októberig 160 ch-s diétán voltam, most 180-asan vagyok. sokszor szinte mindent megadtam volna azért, hogy ehessem azt mint mások, hogy ne legyek rosszul egy fél sütitől. arra szerettem volna kilyukadni, hogy mivel nem vagy(legalábbis nem írtad, remélem nem is leszel)olyan beteg, hogy meg kelljen fosztani a szervezetedet a szénhidráttól, ne tedd. inkább mozogj sokat, legyél sokat a levegőn. 11 éves vagy, ha most elveszed a szervezetedetől a fontos tápanyagokat, lehet, hogy olyan betegségeket csinálsz ezzel, amit már nem fordíthatsz vissza. nem várom el, hogy megfogadd a tanácsom, de nem hülyeséget beszélek. minden jót kívánok neked, és inkább mozogj sokat, mint ne egyél rendesen!:)
2013. febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm! :))
2013. márc. 2. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!