Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A felülés mellett milyen...

A felülés mellett milyen torna mozgások vannak még amik jól megdolgozzák a hasizmot?

Figyelt kérdés

már étrendemen változtattam keveset (sokat nm tudok sajnos), szedem az étvágycsökkentőt ami miatt alig eszem vmit egész nap, súlyzókat használom a karizmom növelése miatt, a lábemeléseket és lábgyakorlatokat is csinálom minden nap, h a combjaimat is megdolgoztassam, és a heti 1000-1200 felülés is megvan, de még mindig nem fogytam annyit és olyan mértékben amennyit akarok, mert le akarok még dobni kb 20 kilót. kb 2 hónapja kezdtem el az edzést, az utóbbi hetekben még keményebben, de csak annyit értem el h köldök vonalban a 128 centiről olyan 124-125 centire mentem össze. ez nálam sajnos genetikai dolog is mert a szüleim se vékony gyerekek. :)

tudom h nem lehet csak egy testrészről fogyni de próbálkozok, szóval milyen mozgásokat tudnék még csinálni ami inkább a hasizmomat dolgozza meg ??

válaszotokat előre is köszönöm. :)

21F



2013. febr. 25. 10:18
 1/6 A kérdező kommentje:

és ami kimaradt. :

a napi evésnél melyik a jobb módszer, ha 2x eszek keveset egy nap (mint eddig) vagy inkább még kevesebbent egyek de többször pl 3-4-5 alkalommal egy nap

2013. febr. 25. 10:20
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia. Innen nézz étrendet és edzéstervet.. [link]

Építsd fel fokozatosan, mind a mozgástervet, mind a megfelelő étrendet és ne az étvágycsökkentőkre, meg az éhezésre alapozz..

2013. febr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ és a linket !!

csak tudod az a baj h viszonylag sok fizikai munkát végzek nap mint nap ami ugye megköveteli azt h rendesen bekajáljak, és ezért meg az amúgy is mindent befalok nagy étvágyam miatt muszáj. így legalább nem korog egész nap a hasam :) és szerencsére vagyok annyira jó kondiban h a kevés kaja mellett a fizikai munkát is bírom erővel egész nap.

2013. febr. 25. 11:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Hasizomra remek súlyzós gyakorlatok vannak (én sosem szerettem a felüléseket), rákerestem workout abs-ra a youtube-on és válogattam, melyik szimpatikus. Szerintem nehéz melléfogni.

De ha ekkora súlyfölösleged van, akkor fogynod kell a vékonyabb hasért, azért persze eddz, az fontos, ha nem akarsz izomból veszteni. No meg kalóriát is éget és a megfelelő, szimpatikus gyakorlatokkal még poénos és energizáló is, legalábbis én nagyon lelkes vagyok így a 6. napon :)

Én nem szednék étvágycsökkentőt, bár nem vagyunk egyformák és fogalmam sincs, az pontosan mi, de jó nem lehet. Az éhség és a szükséges tápanyagok miatt enned úgyis kell, azt pedig elég élvezetesen össze lehet állítani kevesebb kalóriában is. Többször enni sokak szerint és az én tapasztalataim alapján is jobb. Könnyen kiéhezhetsz, ha sokáig nem eszel szinte semmit, s az nem jó. Olyankor könnyen elszaladhat veled a ló, nem is érzed magad olyan jól...

2013. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon forrófejűen vágtál a dologba.


Egész testet eddz!

Ne egyél keveset.. ha eszel, akkor egyél jóllakásig, minőségi ételekből (tej-kenyér helyett hús-zöldség)!


Étvágycsökkentő.. a kutyádnak add, hogy ne egyen annyit, Te adj meg magadnak minden tápanyagot és energiaforrást. 21 évese kell.

A hízásnak nincs genetikai oka.

2013. febr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen típusú hasizom gyakorlatok is nagyon kemények, pedig nem felülés:

http://www.youtube.com/watch?v=sl1bUFj1a44

2013. febr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!