Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek mikor jött az elhatározá...

Kinek mikor jött az elhatározás, hogy most lefogyok és végigcsinálom a fogyókúrát? Mi indította el, minek a hatására kezdtetek el fogyózni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 07:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én más nagyon sokszor fogyóztam, de ebből mindössze egyszer voltam sikeres. De aztán visszahíztam az is, kamatostul. Elseje óta megint fogyózom, mert nem érzem jól magam a bőrömben, nehezen mozgok, kihíztam a ruháimat, és sok-sok év után megint új striáim lettek.

:((( De már lement három kiló, és a tudattól, hogy megint jó úton haladok már egy picit jobb a közérzetem. Aztán amikor majd újra feljönnek a régi ruhák, jaj, az nagyon nagy öröm! :)

2009. szept. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ősszel újra hosszúnadrágot kellett felvenni a hűvösebb idő miatt, meg azért mert nem tudtam bekötni a cipőfűzőmet lehajolva.
2009. szept. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve határoztam el, hogy lefogyok, mert elegem lett abból, hogy rengeteget ettem (szendvicset), ennek ellenére mindig éhes voltam. Ekkor voltam 25 éves és kb. 130 kg. Olvastam könyveket fogyókúrákról, egészséges élemtódról, és olyan dolgokat, részleteket tudtam meg, amit eddigi fogyókúrák során nem ismertem, pl. szénhidrátok hatása az emberi szervezetre.


Azóta legalább 26 kg-ot fogytam, és könnyebb vagyok, mint 12 éve.

2009. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

4éve 100kg voltam. és 175 cm. ez elég kóros. nem is csoda, ha rosszul éreztem magam a bőrömben. azóta folyamatosan fogyózok, sportolok. sajnos még mindig nem értem el a bűvös 60kg-t, de most egyre elszántabb vagyok, mert szeretnék csinos ruhákat hordani, és nem csak a miss xl boltokban vásárolni...

most vagyok 75kg.

2009. szept. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megláttam a balatonparti fotókon magamat..
2009. szept. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Engem még húszas éveimben az a ma már mókásnal tűnő gondolat motivált, hogy nehogy már négyes harisnyát kelljen hordanom... Na, azóta már az ötös is kicsi...
2009. szept. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Megkérték a kezem és legalább az esküvőmön szeretnék majd szép és csinos lenni - nem pedig tonnadonna. :)
2009. szept. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is akkor amikor megkérték a kezem. Illetve pont előtte kb. 2 héttel kezdtem el, és nagyobb erőt adott a lánykérés. Pláne, hogy rá 6 hónapra tűztük ki az időpontot, tehát az idő is meg volt, hogy mennyi van rá. Jelentem egy hete boldog, vékony feleség vagyok!:) 13 kg ment le, és pont úgy állt rajtam a ruha, ahogy kell!
2009. szept. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Jó volt olvasni a soraitokat. Én szültem, a babám egy hete nem szopizik, így én is elkezdem a fogyókúrát, mert sajnos a már ruháim nem jók rám.
2009. szept. 11. 11:56
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is akkor határoztam el amikor már a babám nem szopizot.Eltelt azóta 7 hónap és azóta lement 14kg még 4kg-val vagyok hadilábon:)
2009. szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!