Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy 6 hónap...

Lehetséges, hogy 6 hónap alatt lefogyjak 20 kg-t? Ha igen, akkor hogy? 170cm/85kg

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy egyik nap futok (3 km), másnap biciklizek (15km)és a harmadik napon pedig erősítek (felülés stb). Emellett a táplálkozás valahogy így nézne ki:


Reggeli: gyümölcs, natúr zabpehely/rozspehely, 1 evőkanál lenmag (az utóbbi azért, mert helyreállítja a vércukrot, ezért nem leszek éhes)


a suliban: 6 db abonett túróval vagy vmilyen sovány felvágottal, zöldséggel


Ebéd: amit itthon csinálnak (zsírszegény, kevés szénhidrát)


uzsi: nem tudom :S talán pár szem dió vagy valami zöldség?

vacsi: joghurt??


+1.5 l víz


Segítsetek, nagyon bizonytalan vagyok és mindenképp leszeretnék fogyni!



2013. márc. 3. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az étkezés kissé túl megtervezett ..

Mindent ehetsz amit te szeretsz vagy esetleg megkivánsz de mértékkel .. Egyél rendesen és egy nap 2l vizet

egy nap 5x - 6x étkezz

2013. márc. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jó az alapelgondolásod, bár a futás helyett maradhat a bicikli is, erősítés is kell, de nyugodtan mehet mellé más is, pl guggolás, vádlira pipiskedés....


Kajánál eléggé kevés a fehérjemennyiség, minden étkezéshez mehet sovány hús, sőt este is, folyadék lehetne több, 2 liter minimum, de inkább 3.

2013. márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ? gondolom lány ..mert én is 170cm vagyok es fogyni szeretnék ..17/l
2013. márc. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen. lány vagyok és 15 éves:)
2013. márc. 3. 20:30
 5/8 poiu ***** válasza:
Én meg arra gondolok, hogy vagy hagyd ki a reggelit, vagy egyél sok fehérjét és minimális szénhidrátot (pl. párolt zöldség szalonnás tükörtojással). Gyümölcsöt reggelire semmiképp. Sovány felvágott zöldséggel nagyon, abonettet a szemétbe. Rbéd, amit kapsz, de húsból vegyél kétszer, krumpliból a fele is sok. Uzsi lehetne nyers zöldség vagy gyümölcs, vacsora bőséges zöldség és hús. 6 * 4 hét alatt fogyhatsz 20 kilót, nekem nem ment, én kb. 10 naponta adtam el egy kilót.
2013. márc. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat :D utolsó válaszoló: szerintem nem helyes kihagyni a reggelit és nem értem hogy miért hagyjam el az abonettet... és ne is haragudj de az a szalonnás tojás rántotta az nagyon LOL. tojásból alapból max 3 at lehet enni a sárgája miatt, mert nagyon megnyomja a koleszterint... a szalonna pedig kicsit sem diétás, és az abonettben pedig van szénhidrát, ami sokkal értékesebb mint ami a zsírban van. nem csodálom, hogy lassan fogytál >.<
2013. márc. 7. 14:53
 7/8 A kérdező kommentje:
*hetente hármat
2013. márc. 7. 14:54
 8/8 poiu ***** válasza:
Szerintem nem fogytam lassan, nem éheztem, izmosodtam és tartom a súlyomat már egy éve. Szénhidrát: a zöldség is szénhidrát, de az Abonett gyors szénhidrát, mert keményítő. Az uzsi: pár szem dió, vacsi: joghurt biztos recept a kudarcra, hidd el, értek hozzá.
2013. márc. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!